Potěšení a inspiraci najdete od 31. srpna do 4. září 2017 v Tullnu v Rakousku. Nebudou zde chybět překrásné květinové dekorace ani zajímavé informace pro pěstitele a další vybavení určené do zahrad a altánů.

Mezinárodní veletrh v Tullnu je nejdůležitější akcí pro pěstitele květin a zeleniny. Na 530 vystavovatelů zde představí všechny aktuální trendy v oblasti pěstitelství: květiny, rostliny, ovoce, zeleninu, ale také bazény a zahradní nábytek. S více než 200 000 vystavenými květinami se celá jedna hala výstaviště promění v největší evropskou výstavu květin, vypěstovaných těmi nejlepšími rakouskými květináři, v duchu sloganu: „Oslavujte vždy, když se naskytne příležitost.“

Ocitnete se na benátském karnevalu díky kouzlům s květinami. Uvidíte benátská okna zdobená tisíci červených a fialových květů jiřin v těch nejživějších barvách, čtyřmetrová maska se topí v moři červených a žlutých lilií.

„Hudební festival“ připomíná „Woodstock“, kdy obrovské festivalové pódium na Mezinárodním zahradnickém veletrhu v Tullnu má krásnou květinovou výzdobu, jako jsou květináče s bohatými květy, reproduktory s krásně vybarvenými jiřinami, karafiáty a chryzantémami. Další témata, která na veletrhu najdete, jsou například „Zahradní slavnost“, „Narozeniny dítěte“ a „Vánoce“.

Bohatý program doplňují četné specializované výstavy, jako jsou například akce s názvem „Vítejte v království růží“, „Výstava zeleniny: 4 roční období – jaro, léto, podzim a zima” nebo “Návštěva zámecké zahrady”.

Najdete tady také všechno, co je potřeba k pěstování rostlin a výzdobě exteriérů: veškerou výbavu a nástroje, návrhy zahrad, bazény, přírodní bazénová jezírka, terasové záhony, příslušenství pro pěstování květin, květináče, okrasné a ovocné stromy, květiny, zeleninu, trvalky, letní a zimní zahrady, zastiňovací systémy, zahradní nábytek, teakový nábytek, houpací sítě a zastřešení bazénů.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner