Léto se pomalu blíží ke konci. Ten zatím signalizují poměrně chladné večery. Pokud se ale nechcete vzdát večerní romantiky na zahradě nebo na terase, můžete si ji  ještě nějakou dobu bez obav užívat. A abyste se přitom zbytečně neklepali zimou, můžete vyzkoušet biokrb.

Výhodou krbu na bioetanol je, že ho nemusíte složitě instalovat ani pro něj vybírat speciální místo. Použít ho prostě můžete kdekoli a kdykoli, podle svých momentálních potřeb a nálady. A právě k tomu, aby i ta byla co nejlepší, může přispět právě otevřený oheň v krbu. Ten je nejen pěkný na pohled, ale podpoří svým teplým světlem večerní romantiku se skleničkou vína.

Velmi oblíbeným a zároveň praktickým materiálem při výrobě krbových misek je beton, který lze tónovat do několika barevných odstínů. Jeho výhodou je bezpečnost, funkčnost a dlouhá trvanlivost. Navíc je vysoce ekologický, stejně jako ostatní součásti biokrbů, které jsou vyráběny z recyklovaných materiálů. Důležitým pozitivem je také použití biolihu. Jedná se o palivo vyrobené na rostlinném základě, takže jeho spalováním nevznikají žádné škodlivé zplodiny.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner