Pokud jen trochu sledujete moderní trendy v oblasti bydlení a dekorací, navštivte veletrh For Decor & Home, který se stane i letos doslova studnicí plnou originálních nápadů a skvělé inspirace. Souběžně se uskuteční mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu World of Beauty & SPA a mezinárodní veletrh poštovních známek, mincí, telefonních karet, minerálů a sběratelství Sběratel. Trojlístek veletrhů se koná v Pražském výstavním areálu Letňany od 7. do 9. září 2017.

Na 4. kontraktačním veletrhu For Decor & Home se můžete seznámit s nejnovějšími trendy, které ovlivní vánoční výzdobu českých domácností o letošních Vánocích. vhodně zvolený termín na začátku září. Nebudou zde chybět ani produkty s celoročním uplatněním: sklo, keramika, bytové a kuchyňské doplňky, zahradní dekorace nebo dárkové předměty.

Chcete si vyzdobit váš domov na Vánoce jinak, než vloni, ale chybí vám inspirace? V tom případě určitě uvítáte radu profesionálních floristů, kteří na veletrhu představí čtyři samostatné scény s trendy pro rok 2017. V letošním roce převládají zlatavé tóny a zemité barvy ve spojení s přírodním materiálem. V kombinaci s jednoduchým a čistým interiérem se oproti tomu objevují různobarevné syté kombinace zdánlivě neslučitelných barev, které navozují hravou a rozvernou atmosféru,“ říká florista Petr Sikora. Na veletrhu bude prezentována neotřele zpracovaná klasika i nadčasově pojatá extravagance. Přední čeští floristé Jan Karnet, Lukáš Kouřil, Matúš Danko a Petr Sikora chystají expozice na téma Cesta do historie, Návrat ke kořenům, Iluminace a Tajuplná džungle. První den veletrhu v 11.00 hodin proběhne ve Vstupní hale II komentovaná prohlídka pro všechny zájemce.

A protože k vánočním svátkům patří odmyslitelně také dárky, které musí být pěkně zabalené, nebudou zde chybět tipy, jak na to. Příznivci ekologie určitě ocení, že není nutné kupovat jen samé drahé balicí papíry. K zabalení dárku stačí například recyklovaný papír, provázek a zelená větvička. I tak můžete stylově zabalit vánoční dárek a navíc podle nejnovějších trendů. Se svými nápady, jak využít papírový odpad a vytvořit z něj dekorace a doplňky pro balení dárků, se na veletrhu podělí Radka Křivánková.

Do Vánoc však přece jen zbývá ještě pár měsíců, tak se zde také dozvíte, jak si na podzim vytvořit na balkoně či terase živou výzdobu v barvách podzimu. Ukázky budou probíhat ve čtvrtek mezi 12. a 13. hodinou a v sobotu od 11 do 12 hodin a od 13 do 14 hodin. Výstava z vyrobených hrnkových květin bude probíhat po celou dobu veletrhu na pódiu ve výstavní hale 2.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner