Už jste někdy slyšeli o designovém nábytku španělské značky Pondecor? Jeho typickými rysy jsou modernost, komfort a kvalita. Pokud si tedy potrpíte na pěkné a zároveň funkční vybavení svého bytu, možná zaujme i vás. Zvláště když už je k dostání také v Čechách.

Na Westwing.cz najdete celou nabídku židlí, stolů a pohovek, navržených designéry Pondecor v moderním stylu. Upoutají vás svými jednoduchými tvary, které však nebrání tomu, abyste se díky nim cítili pohodlně. Tento komfort zvýší snadná jejich snadná údržba.

Jedná se o nábytek, který je doslova „šitý na míru 21. století“, protože jeho hlavním rysem je dnes tolik preferovaná funkčnost. Přitom si toto interiérové vybavení zachovává estetickou hodnotu. K té přispívají nejen originální tvary, ale také citlivé kombinování materiálů a užívání neutrálních barev.

Značka Pondecor sama podporuje experimenty v interiérech, a proto například minimalisticky pojaté stoly kombinuje s efektně tvarovanými židlemi. Pohovkám zajišťují nadčasovost zajišťují jejich klasické tvary. A protože si tento nábytek zachovává svůj neutrální charakter, vynikne v jakémkoli stylu. Samozřejmě zde hlavní roli hraje kvalita.

Současní návrháři si uvědomují, že velký nábytek neznamená masivní nábytek. Proto se i v této nabídce objevuje stůl se skleněnou deskou podepřenou tenkými nohami. Navzdory svým velkým rozměrům působí velmi subtilně, takže nebude působit rušivě ani v menší místnosti.

Inspirovat se můžete v naší fotogalerii. Uvidíte, že tento zajímavý španělský nábytek se skutečně hodí jak do tradičního, tak i novodobého interiéru.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner