Hyundai převlékl svůj crossover Kona do designu inspirovaného brněním Iron Mana. Chtěl by tímhle autem jezdit Tony Stark?

Hyundai, který je hodně vidět v poslední marvelovce Ant-Man a Wasp, vystavil tohle auto na Comic-Conu v San Diegu. Díky stylistickým prvkům v interiéru a exteriéru se prý podobá Iron Manovu brnění. A protože vůz vzbudil zájem, automobilka ho v limitované edici pošle do prodeje.

Co nabízí? Hyundai Kona Iron Man Edition má nový světelný design na přídi, včetně světel pro denní svícení, jejichž tvar připomíná ochrannou masku a otvor pro oči obleku Iron Mana. Kromě toho má několik drobných designových prvků, jako logo s motivem masky Iron Mana na předním blatníku, loga Stark Industries na nárazníku, vyryté nápisy Iron Man a kola se středovými kryty s jeho motivem.

V interiéru zdobí přístrojovou desku podpis Tonyho Starka. Je tu nová hlavice řadicí páky Iron Man, speciální průhledový displej, středová konzola s grafickými motivy z Iron Mana a individualizovaný design sedadel.

Ovšem tímhle autem by Tony Stark asi jezdit nechtěl. Ve svých filmech většinou preferoval značku Audi, v prvních dvou dílech Iron Mana jezdil v Audi R8 coupé a cabrio, v posledním Spider-manovi dostal Audi A8. V prvních Avengers se ukázal také v upravené verzi kabria Acura NSX, ve druhých Avengers se vrátil k R8.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner