Lipovská „odhalila“ komplot, který stál za jejím odvoláním z Rady ČT. Kdo chtěl její konec?

Bývalá radní České televize Hana Lipovská (ČTK/Kamaryt Michal)

Bývalá radní České televize Hana Lipovská | FOTO: ČTK/Kamaryt Michal

Trávit čas v okolí Lubomíra Volného je zřejmě pro střízlivý úsudek nebezpečné. Zatímco Ilona Csáková, kandidátka Volného bloku, šíři nesmysly o práškování covidem, které se prý odehrává v nebi nad Brnem, jiní vymýšlejí další konspirace. Nejnověji Hana Lipovská, dnes už bývalá členka Rady České televize.

Právě její odvolání, které provázely další barbarské výlevy poslance Volného, způsobilo, že si o sobě začala svěřenkyně Jany Bobošíkové myslet až nezdravě moc. Lipovská se totiž domnívá, že její konec v Radě ČT inicioval sám premiér. „Po hlasování mi několik politiků soukromě řeklo, že o mém odvolání rozhodl osobně Andrej Babiš,“ sdělila začínající politička v rozhovoru pro Parlamentní listy.

Miloš Zeman s Vladimirem Putinem (ČTK)

„Osobně tuším, že rozhodly dva důvody. Za prvé, Petr Dvořák se netajil tím, že jej Andrej Babiš ve funkci generálního ředitele chrání. Poslanci hnutí ANO opakovaně nabádali některé členy Rady, aby Dvořáka minimálně do voleb neodvolávali, protože to „šéf“ nechce a hnutí ANO by to ve volbách poškodilo,“ blouznila dál Lipovská.

Druhým důvodem podle ní má být transparent lidí z Volného bloku, který se objevil při protestech před veřejnoprávní televizí. Stálo na něm: „Babiš drží Dvořáka, Okamura přicmrndává.“

Těžko říct, čím Volný dopuje své spolupracovníky, ale je zřejmé, že výsledkem jsou bláznivé výroky, kterými zásobují veřejnost. Je totiž zcela zřejmé, že Hana Lipovská je pod Babišovu rozlišovací schopnost. Nelze tak předpokládat, že by instruoval své poslance, aby se proti ní spikli, protože je nebezpečná pro volební úspěch hnutí ANO.

Bývalá radní zkrátka musela skončit, protože se její mandát neslučoval s kandidaturou ve sněmovních volbách. Pokud to extremista Volný vidí jinak, není to nic zvláštního, neboť má velký problém s rozeznáváním reality a fikce. Pokud se obětí konspirace cítí být i Lipovská, je třeba ji zařadit mezi ty, kteří nám do budoucna budou podsouvat existenci hloupostí, jako jsou chemtrails, placatá zeměkoule či Gatesovy čipy ve vakcínách.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články