Listopadové číslo Revue FORUM: Rozhovor s Wollnerem a obrana demokracie

Eric Drooker

Listopadové číslo Revue FORUM je v prodeji! Přečíst si ho můžete i v elektronické podobě. A co tentokrát nabízí? Hlavní rozhovor s Markem Wollnerem, novinářem České televize o svobodě, poslání médií a tlaku na ně. Náležitě se věnujeme také zásadnímu výročí 30 let od revoluce – popisujeme protesty v Teplicích, které dění v Praze v roce 1989 předcházely. Miloš Zeman rozpohyboval téma hledání nástupce, proto předkládáme několik logických favoritů z obou znepřátelených táborů.

Své místo si v aktuálním vydání Revue FORUM vybojoval také hokejista a přítel Babiše a Zemana Jaromír Jágr. V rozsáhlém rozhovoru říkají Tamara a Tomáš Klusovi, že se Češi neumí poučit z historie. Další text poodhaluje některá tajemství 17. listopadu 1939.

To vše a ještě mnohem více najdete v novém vydání Revue FORUM.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]