Tomáš Klus už není ve svém boji proti Andreji Babišovi, potažmo zvrhlému způsobu jeho vládnutí, sám. Po pár dnech, kdy populární zpěvák oznámil, že nejen nebude vystupovat na žádné akci, jakkoliv spojené s šéfem hnutí ANO, což praktikoval již delší dobu, ale přidal i bojkot jeho médií, má prvního podporovatele. Na Klusovu stranu se totiž připojil Jiří Macháček. Frontman skupiny MIG 21 a především jeden z nejoblíbenějších českých herců.

Otevřený dopis Jiřího Macháčka Tomáši Klusovi:

Ahoj milej Kluse!

Tak se ti chci pochlubit, jak jsem zpíval na Colours, mimochodem skvělej koncert to byl, lidi úžasný a vůbec. A najednou koukám,žes udělal to svý prohlášení o bojkotu firem a médií jednoho ze sponzorů toho festivalu. On je to shodou okolností náš trestně stíhanej premiér, že jo. A teď já si představuju, že se my dva spolu potkáme a já Ti najednou nebudu moct říct, že se za něj stydím. A přitom je to pravda.

Takže jsem se rozhod, že Tě v tom bojkotu samotnýho nenechám a jdu do toho s Tebou.

Máš pravdu, nejde to dohromady – stydět se za člověka a při tom vystupovat v jeho médiích, nebo někde, kde si vzali jeho prachy.

Macháček ovšem nezůstal sám, kdo Kluse pár dní po jeho vzkazu podpořil. Připojil i Matěj Ruppert z Monkey Business nebo herečka Iva Pazderková, která konkrétně vyjmenovala média, s nimiž nebude hovořit.

 

Revue Forum Banner
Johana Hovorková
Johana Hovorková
Hlavní editorka deníku FORUM 24
Další články autora
Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora