Madonna zuří: Universal Pictures koupil scénář k filmu Blonde Ambition

archiv F24

Madonna- Like a Virgin (1984) | FOTO: archiv F24

Hollywood − V pondělí koupilo americké filmové studio Universal Pictures scénář Elyse Hollander k filmu Blonde Ambition (Blonďatá ambice), který má pojednávat o začátcích kariéry zpěvačky Madonny. Děj by se měl odehrávat začátkem osmdesátých let, kdy Madonna přijela do New Yorku s 37 dolary v kapse a touhou stát se hvězdou. Detailně popisuje její první samostatné koncertní turné Madonna v roce 1983 i práci na desce, která ji vynesla na vrchol, Like a Virgin (1984).

Madonna však již včera na tuto zprávu zareagovala na Instagramu velice nesouhlasně: „Nikdo neví, co vím já, nikdo neviděl, co já jsem viděla. Nikdo kromě mě nemůže vyprávět můj příběh. Všichni ostatní jsou šarlatáni a hlupáci, bez práce jen hledají neosobní informace. Je to nemoc dnešní doby.“

Zdá se tedy, že Madonna o svém životopisném filmu vůbec nic neví a ani scénáristka Elyse Hollander ji očividně nijak nekontaktovala. Společnost Universal Pictures se zatím k Madonnině rozhořčení nijak nevyjádřila, tak se můžeme jen dohadovat, zda spor bude mít nějaké pokračování.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner