Malý chlapec tvrdí, že je převtělená Diana. O princezně hovoří od dvou let, zná detaily z jejího života

Svatba Diany a Charlese (Profimedia)

Svatba Diany a Charlese | FOTO: Profimedia

Mnoho lidí věří, že se duše zemřelého člověka po čase může přesunout do těla nějaké jiné živé bytosti. Stejně na tom patrně je i australský moderátor David Campbell, který tvrdí, že se do jeho syna reinkarnovala Diana Frances Spencerová. Zesnulá manželka britského krále Karla III. o sobě údajně dávala vědět několik let.

Billy Campbell se narodil v roce 2015, což je dlouhých osmnáct let po automobilové nehodě, při níž spolu se svým tehdejším přítelem Dodim Al-Fayedem princezna z Walesu zahynula. Přesto chlapec tvrdil, že si pamatuje segmenty Dianina života, informuje deník Daily Mirror. Přitom údajně hoch v době, kdy začal se zmínkami o královské rodině, vůbec netušil, že nějaká Diana někdy žila.

Prezidentský kandidát Petr Pavel hovoří na tiskové konferenci ve svém volebním štábu k výsledkům prvního kola prezidentských voleb. (ČTK / Šimánek Vít)

Otec Billyho vzpomínal na moment, kdy jeho syn začal hovořit o svých dvou chlapcích. „Na otázku, kdo jsou ti kluci, říkal náš tehdy tříletý potomek ‚synové‘. Dobře… Zvláštní, ale jistě, kamaráde, říkali jsme mu,“ sdělil Campbell senior. Jindy Billy zase hovořil o svém bratru Johnovi, kterého ale neměl. Princezna Diana ovšem sourozence se stejným jménem měla, jen ho nestačila poznat, protože zemřel před jejím narozením.

Před čtyřmi lety David příběh svého syna popsal pro časopis Stellar Magazine. V článku vysvětluje, jak na synovu „zvláštnost“ přišli, když mu byly jen dva roky. „Billy ukázal na Dianin obrázek a zvolal: „Podívej, to jsem já, když jsem byl princeznou!“ Od té doby o životě v královské rodině vyprávěl už několikrát. „Jednomu našemu skotskému příteli tvrdil, že když byl princeznou Dianou, jezdíval na zámek do zázračné země. Popsal, že na zámku byli ‚jednorožci‘ a jmenoval se Balmoral,“ tvrdí otec s tím, že netuší, jak jeho syn dokázal popsat královnino oblíbené sídlo, aniž by ho někdy viděl.

Naposledy se Billy o Dianě zmínil v roce 2019. Když uviděl její fotografii, řekl: „Tady jsem já jako princezna. Jednoho dne se ozvaly sirény a já už princeznou nebyl.“

Tím dnem byl 30. srpen 1997. Tehdy Diana v doprovodu Dodiho Al-Fayeda opustila pařížský hotel. Ve snaze ujet místním paparazzi řidič Henri Paul překračoval povolenou rychlost, což způsobilo náraz mercedesu do zdi tunelu a následný střet s jedním z pilířů. Smrtelně zraněná Diana byla převezena do nemocnice, ale její stav byl tak vážný, že už se ji nepodařilo zachránit.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články