Máme stínového prezidenta. Pavla Fischera. Chce upozorňovat na chyby Zemana

ČTK

Pavel Fischer | FOTO: ČTK

Pavel Fischer hodlá v příštích měsících a letech vystupovat jako stínový prezident. Neúspěšný kandidát na současnou hlavu státu to řekl aktualne.cz. Řekl také, že nevylučuje návrat do diplomacie. Problém by pro něj však bylo obhajovat v zahraničí názory Miloš Zemana. Pavel Fischer řekl, že by to bylo skličující.

Nevylučuje, že bude opět kandidovat v dalších prezidentských volbách. V těch nedávných skončil na třetím místě. Získal přes deset procent hlasů. Nyní také řekl, že za vítězstvím Zemana je dlouholeté objíždění venkova, způsob vedení předvolební kampaně a vyvolávání strachu ve společnosti.

Pavel Fischer také kritizoval členy SPD a premiéra s prezidentem, že členy extremistické strany popírající holokaust nijak neusměrnili ani jim nevzkázali, že lžou.

Před několika dny se Fischer zastal novinářů a odsoudil jakékoliv tlaky na tento obor.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner