Manželka dělala svému muži obědy do práce. On je tajně prodával svým kolegům

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Mnoho lidí je zvyklých si do práce nosit jídlo z domova, aby ušetřili za dražší stravování v restauracích. Stejně přemýšlel i manželský pár, který se rozhodl uspořit trochu peněz. Jak ovšem informuje The Daily Mirror, nedopadlo to úplně podle představ.

Manželský pár se chtěl přestěhovat, ale finanční možnosti mu to neumožňovali. Proto došlo na jasné předsevzetí o tom, že se musí šetřit. V jeho rámci musel muž zapomenout na obědy v restauraci, které patřily ke koloritu jeho pracovního dne.

Eric Drooker

Když manželka zjistila, že tento typ stravování přijde na více než 200 liber (cca 6000 korun) měsíčně, rozhodla, že bude svému choti chystat raději obědy sama. Na každý den tak měl připraven sendvič, což velmi pomohlo domácímu rozpočtu. 

Idylu ovšem narušila návštěva manželova kolegy, který byl pozván na večeři. „Seděli jsme u jídelního stolu a jeho přítel vychvaloval sendviče, které připravuji pro svého manžela. Zmínil, jak jsou chutné,” vzpomíná žena. “Poděkovala jsem mu.  Pak mě ale překvapil, když řekl, že cena byla trochu vysoká,” dodává.

Logicky se tak začala ptát, o čem to manželův kolega z práce hovoří. “Řekl, že můj muž prodává sendviče, které dělám, svým spolupracovníkům. Za peníze od nich si pak jde na oběd do restaurace,” vysvětluje zklamaná žena s tím, že jí najednou došlo, proč po ní manžel poslední dobou vyžadoval do práce víc jídla.

Když svého chotě konfrontovala, zpočátku zapíral. Když mu ovšem oznámila, že s přípravou sendvičů je konec, obrátil. Dokonce své paní vynadal, co si to dovoluje, protože on vlastně neutrácel peníze, které šetřili na nové bydlení. Že využíval laskavosti své ženy, která si dávala práci s tím, aby měl každý den co jíst, ho nenapadlo.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články