Manželka ruského vojáka se zhroutila, když se dozvěděla předpověď slavné věštkyně

Baba Vanga (Пакко / Wikimedia Commons / GNU Free Documentation License)

Baba Vanga | FOTO: Пакко / Wikimedia Commons / GNU Free Documentation License

Konec války na Ukrajině je v nedohlednu a ruské ženy, které jsou bez manželů, bojujících na frontě, propadají v zoufalství. Jedna z nešťastných žen si navíc přečetla věštbu slavné Baby Vangy a obává se o osud svého chotě.

Strach o svého muže vyjádřila žena podle deníku Daily Mirror v telefonátu, který proběhl mezí ní a jejím manželem. V něm mu sdělila, že je hluboce zarmoucena z toho, že nemohou být spolu. Slova svého muže o tom, co by se mu stalo, kdyby neuposlechl rozkaz nebo se snažil dostat z fronty domů, jakoby nechtěla slyšet. 

FORUM 24 (Pavel Hofman)

Podle proroctví slepé bulharské věštkyně totiž bude trvat válka na Ukrajině ještě dva roky. Vzhledem k tomu, že se traduje, jak Baba Vanga předpověděla teroristický útok 11. září, brexit či covid-19, manželka ruského vojáka jejím slovům věří. 

Manžel si během hovoru pochválil, že dostal plat. „Na ten plat kašlu, je mi to jedno. Potřebuju, abys byl doma,” odvětila žena. Žena se pak odvolává na Babu Vangu, přezdívanou Nostradamus Balkánu. „Podle jejích předpovědí to všechno potrvá až do roku 2024,“ řekla žena s tím, že už nevydrží svého muže nevidět další dva roky.

Překvapivě vůbec nepočítá s tím, že by ho už nemusela spatřit nikdy. Zřejmě totiž uvěřila i další věštbě v níž Bulharka tvrdila, že se Rusko stane „pánem světa”. „Všechno roztaje, jako led, jen jedno zůstane nedotčeno – Vladimírova sláva, sláva Ruska. Všechno jí bude odstraněno z cesty a nejenže bude zachováno, ale stane se i pánem světa,” řekla údajně Vanga.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články