Markéta Pekarová Adamová pod palbou incelů, nevábných a nemohoucích mužů

Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová (ČTK)

Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová | FOTO: ČTK

„Ta p** s** k** Adamová, tahle č** ukazuje, kam ten neomarxismus vede!“ Variace na tuto větu s nevytečkovanými vulgarismy najdeme dnes na facebookové zdi většiny popíračů oteplení, bojovníků proti rouškám, proti očkování a nově i přátel Ruska. Říká se jim „rozhněvaní bílí muži“. Nenávist k předsedkyni sněmovny je snadno vysvětlitelná, byť je vysvětlení tristní. Mladá, hezká a úspěšná žena ve významné funkci, u moci, ukazuje andropauzálním tlusťochům s vyvanulou sexuální aktivitou jejich vlastní bezvýznamnost a nemohoucnost jako zrcadlo. A tak to zrcadlo chtějí poplivat.

Markétu Adamovou od nástupu do funkce stíhá neuvěřitelná nenávist. Čiší z facebookových zdí andropauzálních tlouštíků. Je to nenávist ze závisti, nenávist z bezmoci. Zdánlivě směšná. Ale v USA incelové už i zabíjeli.

Incelové jako hrozba

Americké bezpečnostní složky zaznamenaly novou formu násilnického extremismu. Jsou to „muži kráčející svou vlastní cestou“. Antifeministická, misogynní, převážně online komunita, která povzbuzuje muže, aby se odtrhli od žen. V extrémnější formě jde o incely – odvozeno od „involuntary celibate“ – nedobrovolný celibát.

(Roman Černý)

Termín „nedobrovolný celibát“ skýtá vnitřní rozpor. Sexuální služby jsou i pro extrémně nepřitažlivého muže snadnou cestou, jak z toho celibátu za pár dolarů vystoupit. Existuje na to účelové zařízení, nevěstinec. Tam však incelové nemohou. Výzkumy zjistily, že incelové – stěžující si na to, že jsou v celibátu – z principiálních mravních pohnutek odmítají známosti na jednu noc. O podobných „mravních principech“ obvykle platí, že jsou výmluvou. Že svým pevným mravním postojem k sexu na jednu noc incelové nepříliš dovedně maskují vlastní impotenci. Ale chápu, že to nerozhlašují. Název „impotenti kráčející vlastní cestou“ zní fakt blbě.

Přes bizarnost incelů nesmíme hrozbu podceňovat. Jsou plni nenávisti – a nenávist vždy přináší zlo. V USA už jsou incelové chápáni jako forma extremismu a jejich věrozvěsty sledují bezpečnostní složky. Ti nejzarytější už zabíjeli. Pochopitelně ženy.

Vepřopivní dieta

V České republice je vysoký výskyt incelů diktován tradiční českou kuchyní a nedostatkem sebekontroly značné části mužské populace. V pivu obsažený lupulin tlumí sexualitu, ale pivo dá tělu hodně kalorií. Podobně cholesterol z vepřového tlumí agresivitu a s ní spojené „mužné“ projevy a hodnoty včetně průbojnosti, čestnosti či spolehlivosti. A pivo i vepřové jsou zdrojem obrovské obezity naší mužské populace. V tuku se usazuje ženský hormon – estrogen – a prsa, která řadě tlouštíků rostou, jsou skutečná prsa z ženského hormonu estrogenu. Pokud s sebou někdo nosí půl metráku tuku obsahujícího ženské hormony, holt má těch ženských hormonů více než hubený muž. A konečně cejcha zvyšuje útisk nervů enervujících pánevní dno a vycházejících z bederní páteře. Nervy jsou permanentně přetěžované půlmetrákem sádla. Takže česká kuchyně a životní styl představují přímý útok na mužskou potenci a na mužné myšlení a jednání.

()

Zrcadlo, zrcadlo…

V Čechách na nenávist k ženám u otylců narážíme v tak bizarních kontextech, jako by šlo o televizní komedii. Asi největší výlevy nenávisti k ženám v českém mediálním prostoru předvádí jeden z nejtěžších moderátorů – Luboš Xaver Veselý. Například 2. 4. 2021 v jeho pořadu Podtrženo, sečteno byla hostem moderátorka Karolina Stonjeková a kritizovala výroky Markéty Adamové o vakcíně Sputnik. Veselý prohodil: „Trošku mám pocit, že ona (Markéta Adamová) o té vakcíně ví přesně tolik jako Greta o penisech! Je to možná jenom kec, slyšel jsem v kuloárech, že každé pondělí zavolají Pekarové Adamové z Moskvy, kolik se jim podařilo vyrobit vakcíny, aby to mohla komentovat. Začíná mě bavit. Mám ji ve sbírce zvadlejch růží.“ Takhle pěkně to natřel hned dvěma – fuj – ženskejm.

Markéta Adamová nastavuje svou existencí ve funkci předsedkyně sněmovny zrcadlo bezvýznamným a nevábným pupkáčům. Oni ctihodní gentlemani v tom zrcadle vidí jasněji své sádlo. A tak na to zrcadlo alespoň plivou.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články