Martin Schulz: Samé dobré zprávy. Zemanovci skončí a čestný muž Babiš taky

Spolupracovník deníku FORUM 24 Martin Schulz natočil nový videoblog. Týká se samozřejmě největší aktuální kauzy, kterou je žádost o vydání Andreje Babiše k trestnímu stíhání. Jenomže tentýž den se přihodila ještě další dobrá zpráva – František Ringo Čech se přidal k zemanovcům. A to je jejich konec.

„Ringo Čech se stal lídrem Strany přátel organizovaného zločinu… nebo jak se to jmenuje,“ uvádí Schulz. Připomíná to, co se Ringo Čechovi povedlo, ale ukazuje se, že to je absolutní konec SPO(Z). „Je to konec SPOZu, který v těchto volbách skončí v propadlišti dějin, a to je zpráva dobrá,“ myslí si Schulz.

Schulz má za to, že největším hříchem Andreje Babiše je to, že do svých problémů zatáhl také svou rodinu. „Kdyby to byl čestný muž, čemuž se teď všichni zasmějeme – tři vteřiny na smích – nečekal by, až jej poslanecká sněmovna vydá,“ říká komentátor.

Kdyby bylo ale dobrých zpráv ještě víc, asi by se zbláznil.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner