Marvel Hollandovi tají, o čem je nový Spider-Man. Herec si poprvé dupnul

Tom Holland (flickr.com/Gage Skidmore)

Tom Holland | FOTO: flickr.com/Gage Skidmore

Natáčení třetího filmu o superhrdinovi Spider-Manovi je v plném proudu. Přesto hlavní hrdina stále neví, jaká je zápletka. Podle informací deníku Daily Mail jsou některé detaily natáčení před Tomem Hollandem zatajovány. Mladý herec se navíc dostal do křížku s producenty.

Holland už točí delší dobu, přesto netuší, o co půjde v novém Spider-Manovi, který ještě nemá oficiální název. „Upřímně netuším, o čem tento film je, a natáčím ho osm týdnů,“ řekl před Vánocemi v rozhovoru pro časopis Esquire. Vypadá to tedy, že hlavní hvězda nezná zápletku chystaného blockbusteru.

To ovšem není nic výjimečného. Již při natáčení snímku Avengers: Endgame tvůrci odmítali čtyřiadvacetiletému herci prozradit celý scénář. Holland je totiž známý tím, že někdy i třeba nechtěně zveřejní informace, které mají zůstat před fanoušky utajeny až do premiéry filmu.

Populární herec také pro Esquire prozradil, že se poprvé dostal do sporu s producenty z Marvelu. Ti totiž trvali na tom, aby nosil paruku na části hlavy, kterou měl vyholenou z natáčení svého posledního filmu. To ovšem Holland odmítl. „Budu mít kratší vlasy a vy se s tím budete muset smířit,“ oznámil Spider-Man tvůrcům.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]