Matěj Ruppert náhradním cílem za Kluse. Útočí na něj Babišovi i hradní „novináři“

Matěj Ruppert v pořadu TIKI-TAKA (repro youtube.com)

Matěj Ruppert v pořadu TIKI-TAKA | FOTO: repro youtube.com

Zpěvák skupiny Monkey Business Matěj Ruppert zažívá odvrácenou stranu popularity. Dovolil si totiž mít politický názor, a to se dnes nevyplácí. Obzvlášť, když se jedná o kritický pohled na prezidenta a premiéra. Poté, co se Ruppert přidal k Tomáši Klusovi, který vyhlásil bojkot Babišových médií a ještě předvedl kostým s parazity, včetně Zemana a Babiše, je na předním místě seznamu těch, které je nutné brzy umlčet.

Konkrétně to zatím spočívá v detailu. Je třeba přesvědčit ty občany, kteří jsou jednoduše zmanipulovatelní, že jeden z nejlepších zpěváků v zemi nemá právo na kohokoliv ukazovat a kritizovat ho. Právě proto se hradní Parlamentní listy pustily do každodenního sledování Ruppertových příspěvků na sociálních sítích a svým čtenářům, kteří jsou jasně prozemanovsky a probabišovsky ladění, nabízí podivně zkreslenou interpretaci, doplněnou komentáři z internetu, které jasně útočí na Rupperta.

Směle se k Parlamentní žumpě přidává i Expres.cz, vlastněný Andrejem Babišem v rámci vydavatelství Mafra. Po prvním trapném útoku na Ivu Pazderkovou, která si také dovolila podpořit Kluse a za to vysloužila článek o tom, jaká je chudinka, která de facto nemá žádnou práci, tudíž nemůže bojkotovat akce sponzorované Agrofertem, přišel další.

Cílem byl zcela nepřekvapivě Matěj Ruppert. Zveřejnil totiž fotografii Václava Klause do půl těla a přidal k ní i poznámku, že podle jeho názoru by se bývalý prezident takto prezentovat neměl. Pro upřesnění si zopakujme, že napsal svůj názor.

Na ten ovšem podle PL a Babišova pseudobulváru nemá právo. V současné situaci, kdy na Kluse je moc vidět a každý mediální útok by byl moc okatý je tedy strategie jasná. Dehonestovat všechny, kteří se k němu připojí, nebo alespoň zmíní, že je jim jeho snaha upozornit na nebezpečnost Babiše sympatická.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]