Matka má veřejný seznam pravidel pro synovy přítelkyně. Hrozí jim násilím

Ilustrační foto (pixabay.com)

Ilustrační foto | FOTO: pixabay.com

Že je občas složité vyjít s tchyní, je starou pravdou. Občas se sice jedná o klišé, jindy však jde skutečně do tuhého. Své o tom ví dívka, jejíž přítel má tak neobvyklou a možná i nebezpečnou matku, že je důvod se jí bát. O zvláštní ženě informuje The Daily Mirror.

Když se Emma seznámila se svým přítelem, zřejmě netušila, že se jejich vztah může změnit v noční můru. Když ovšem dívka poznala, co je zač matka jejího partnera, rozhodla se o své zděšení podělit s uživateli TikToku.

Divný pocit v Emmě vyvolal příspěvek na instagramu, který sdílela její tchyně. V něm totiž bylo několik pravidel pro ty, kteří chodí s mým synem. Jakkoliv se takový dokument může zdát jako vtipná záležitost, Emma se u něj moc nepobavila.

Týdeník FORUM (FORUM 24)

Kromě toho, že jsou v seznamu jasné pokyny a příkazy, jak se má chovat, obsahuje také výhrůžky, ze kterých běhá mráz po zádech. Tou nejslabší je patrně ta, že pokud Emma udělá něco, co je zapovězeno, donutí ji matka jejího přítele odejít.

Jaké podmínky tedy nebezpečný rodič nastavil pro partnerky svého syna? Jestli se u mě doma objevíš a budeš vypadat jako striptérka, donutím tě odejít, píše žena. Je to maminčin mazánek. Dokud nemáš prstýnek, na tvém názoru nezáleží, připomíná.

Tchyně také připomíná, že dívka nemá právo na to, aby jejího syna měnila, avšak má povinnost, aby se o něj postarala. Je to gentleman, to jsem ho naučila, píše matka. Měla by ses chovat jako dáma a zasloužit si ho, dodává. Vždy nezapomene připojit nějakou hrozbu, ale v jenom případě se jedná o velmi podivný vzkaz. Vím, jak se vyhnout vězení, stojí v příspěvku na instagramu. 

Jak je vidět, je důležité si dobře vybírat nejen partnera, ale dát si pozor i na to, z jaké rodiny pochází. Mnohdy byste totiž mohli být nemile překvapeni.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články