Matka našla trik, jak spolehlivě uspat malého syna. Manžela to však děsí

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Většina rodičů má mnoho zkušeností s tím, jak obtížné je uspat malé dítě. Zřejmě neexistuje univerzální rada, protože každé mimino je originál, ale existuje celá řada triků. O jednom velmi netradičním informuje The Daily Mirror.

Meagan Michelle Allenová už měla plné zuby toho, že si její syn zvykl na to, že společně s ním spí v dětském pokoji. Proto zkoušela mnoho věcí, kterými by se dokázala od své ratolesti odpoutat. 

Když jste dva týdny spali v posteli svého dvouletého syna, protože už je čas, aby spal sám, ale on má separační úzkost, je to těžké. Když se chcete opravdu dobře vyspat, tak si vytvoříte ‚klon‘,“ svěřila se matka na TikToku.

Meagan proto vzala plyšovou opici, na kterou připnula příčesek, aby hračka pod dekou vypadala jako ona. „Tohle může skončit různými způsoby. První – můj syn si bude myslet, že jsem to já, a zase usne. Za druhé – můj syn se půjde se ‚mnou‘ pomazlit, vlasy spadnou, on bude vyděšený a odnese si zážitek na celý život, říká žena na videu.

@meggmichelle13

lets see how this goes… 😬😅 #HoldMyMilk #InTheHeightsChallenge #toddlermom #scary #clone #tricks

♬ Act 2: In the Hall of the Mountain King – Edvard Grieg

Nepočítala však s tím, že by se klonu mohl leknout třeba i její manžel. Proboha, zbláznila ses? Co se mu to snažíš udělat? Přileze k tomu, začne křičet a bude z toho mít trauma. Už k tobě nikdy nepřijde, obořil se Meaganin muž v dalším příspěvku na TikToku. 

Matka se ovšem nenechala od svého nápadu odradit. Syn se prý v tu noc poprvé vyspal sám. Bez breku a probouzení se.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články