Matka ženicha na svatbě zjistila, že nevěsta je její ztracenou dcerou

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Na veselce většinou tryskají emoce do všech stran. Nejvíce zasaženými bývají rodiče obou novomanželů, kteří se svým způsobem loučí se svými potomky. Jak informuje The Daily Mirror, může se však stát, že místo odloučení může přijít nečekané shledání.

Svatební den se stal neskutečným pro dvě rodiny v Číně. Matka ženicha si totiž při obřadu všimla netradičního mateřského znaménka, které má vyvolená jeho syna na ruce. Stejné totiž měla její dcera, která před lety zmizela.

Zašla tedy za nevěstinými rodiči a zeptala se jich, zda jejich dcera není adoptovaná. Ti jí potvrdili, že před více než dvaceti lety našli u silnice malou holčičku, o kterou se začali starat jako o svou vlastní. 

Vzniklá situace probíhající obřad samozřejmě ovlivnila. Přestože nevěsta byla podle svých slov šťastnější ze shledání než ze samotné svatby, zprvu se nevědělo, zda k oddání vůbec dojde.

Pokud by totiž budoucí manželé byli sourozenci, nemohlo by k požehnání jejich svazku dojít. Vše ovšem dopadlo dobře, jak se ukázalo, ženich byl také adoptovaný. Jeho matka si ho totiž osvojila, když ztratila naději, že najde svou dceru, kterou hledala několik let.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články