Matthew Perry oprášil Chandlera a pomáhá v boji s covidem

Matthew Perry (IG mattyperry4)

Matthew Perry | FOTO: IG mattyperry4

Populární seriál Přátelé má své fanoušky po celém světě. Přestože se přestal natáčet před šestnácti lety, postavy z něj zná téměř každý. Matthew Perry se díky Chandlerovi na pár let stal hvězdou a nyní se snaží svou životní roli opět připomenout. Tentokrát proto, aby pomohl dobré věci, informuje deník Daily Mail.

Perry se na instagramu prezentoval v tričku s motivem své postavy z Přátel, Chandlera Binga. Pomocí prodeje oblečení, které sám navrhl, se totiž snaží sehnat peníze na boj proti novému koronaviru.

Matthew Perry prezentuje svá trička. (zdroj: IG mattyperry4)

K fotografii, na níž „telefonuje“ pomocí banánu, herec napsal: „Co to je, limitovaná edice triček pro charitu?“ Zároveň upozornil, že se jedná o jedinečnou akci, která potrvá pouze dva týdny. „Výtěžek podpoří snahy Světové zdravotnické organizace o zastavení covidu-19,“ dodal Perry. Nezapomněl dodat, že banán není v ceně. Kromě triček je v kolekci i mikina nebo hrnek.

Herec, jehož kariéra dosáhla svého vrcholu filmem Můj soused zabiják, kde si zahrál po boku Bruce Willise, o sobě dává letos vědět už podruhé. V listopadu totiž oznámil zásnuby s Molly Hurwitzovou. Ta je o dvaadvacet let mladší, ale to zřejmě není ani pro jednoho problém. Zdá se, že se Perrymu blýská na lepší časy. 

Perryho snoubenka Molly Hurwitzová (zdroj: repro youtube.com)

Přestože byl v době, kdy natáčel Přátele, zahrnut popularitou i penězi, připadal si osamělý. Proto sáhl po alkoholu a lécích, což ho dvakrát dostalo na léčení.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články