Mesiáš z Čapáku prohlásil: „A teďka chci zachránit tisíce životů v rámci rakovin“

Andrej Babiš  (repro ČT)

Andrej Babiš | FOTO: repro ČT

Mesiáš z Čapího hnízda prozradil svůj další plán. Zachránil prý tisíce lidí před koronavirem a teď zachrání nemocné, kteří se potýkají s rakovinou. „Zachránili jsme tisíce životů v rámci koronavirové krize a teďka chci zachránit tisíce životů v rámci rakovin a dalších věcí,“ prohlásil Andrej Babiš ve čtvrtek ráno na tiskové konferenci. Naznačil také, jak svůj plán uskuteční.

Spasitel pronesl památná slova ve svém jazyce, přinášíme je tedy v autentické podobě tak, jak je vypustil do světa. „Taky se zabývám projektem prevence. A uvažujeme o tom. A budu mít v neděli jednání s generálem Bubeníkem, který má vojenské zdravotnictví. A vojáci mají dneska pojízdné kontajnery, kde mají cétéčka a různé přístroje a já bych chtěl aby sme udělali takovej projekt, že budeme jezdit po republice a zastavíme nekdě na velkém parkovišti před obchodním centrum. A tam lidi když si nakoupí se potom můžou stavit v tom kontajnery a v podstatě za deset patnáct minut udělat ňákou prohlídku a možná z toho a bylo mi řečeno i rakovina plic když se zachytí v časném stadiu, pak se dá vyléčit,“ prozradil Mesiáš z Čapího hnízda Andrej Babiš.

Petr Pavel (Roman Černý)

Je to samozřejmě naprosto geniální plán a je vidět, že pan premiér vše řádně promyslel. Vojáci budou s „pojízdnými kontajnery“ objíždět nákupní centra a lidé se ve volných chvílích natáhnou do „cétéčka“, ženy si hupsnou na parkovišti v „kontajneru“ na gynekologické křeslo k preventivní prohlídce kvůli rakovině děložního čípku a nejednomu člověku (a vojenskému lékaři) udělá radost, když si při cestě z práce po nákupu nechá udělat vyšetření tlustého střeva.

Je to skvělý plán, na kterém se dá stavět. Tak například k nákupu pěti jogurtů od Olmy a jednoho dotovaného tousťáku od Penamu bude přednostní místo ve frontě na mamograf v „kontajnery“. Kdo si koupí dvě vodňanská kuřata a štangli kosteleckého salámu, dostane dvojité cétéčko. Geniální!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]