Milí čtenáři, děkujeme! Vaší zásluhou jsme letos byli zase silnější

Debata deníku FORUM 24 v Rock Café (Pavel Hofman / FORUM 24)

Debata deníku FORUM 24 v Rock Café | FOTO: Pavel Hofman / FORUM 24

Vážení a milí čtenáři,

dovolte, abychom vám srdečně poděkovali. I v letošním roce se deník FORUM 24 držel mezi deseti nejčtenějšími zpravodajskými weby v České republice. Podařilo se nám toho mnoho – spustili jsme mj. web Babišovy zločiny, na kterém na jednom místě najdete všechno, s čím je spojen předseda hnutí ANO. Jsou to jasné důvody, proč takový člověk nemůže být prezidentem.

Spolek Free Czech Media vydal 2. rozšířené vydání knihy Pavla Šafra Češi mezi pravdou a lží, protože prvního vydání se prodalo pět tisíc kusů. Právě nákup knihy na našem e-shopu je jednou z cest, kterou jste nás celých dvanáct měsíců podporovali. Najdete tam také trička „Bez Babiše a Okamury bude nejlíp“, kterými jsme reagovali na billboardovou kampaň obou pánů. I my jsme měli svoje billboardy.

Získali jsme další tisíce předplatitelů našeho Týdeníku FORUM. Digitální předplatitelé nyní mají možnost číst noviny o den dříve než ostatní. A každý týden přinášíme také komiks Štěpána Mareše s názvem Dezoland. To je novinka, kterou celá řada čtenářů rozhodně ocení! A předplatit si nás můžete ZDE.

Vážení čtenáři, za naším vydavatelstvím nestojí žádný oligarcha, žádný politický podnikatel a populista. Snažíme se však vyvážit jejich vliv v médiích, a daří se nám to díky veřejné sbírce, kam jste nám v letošním roce poslali 2 183 000 korun. Každý den nám přispíváte a pro nás je to obrovská podpora, vzpruha i zodpovědnost. Děkujeme! Pokud se mezi dárce chcete přidat, lze tak učinit příspěvkem na číslo účtu 4095439339/0800.

Opět jsme za vámi jezdili na debaty po celé České republice, ve kterých budeme pokračovat i příští rok. Stejně jako v naší práci. Hned v lednu nás všechny čeká velký úkol – zvolit takového prezidenta, na kterého můžeme být hrdí. Tak to zkusme společně!

Děkujeme, milí přátelé, a přejeme vám krásné Vánoce, hodně zdraví a síly ke zvládnutí všeho, co vás čeká.

Vaše redakce deníku FORUM 24 a Týdeníku FORUM

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články