Miloš Zeman není schopen být prezidentem. Na jeho zdraví se musí ptát každý

Miloš Zeman (profimedia.cz / Michal Růžička)

Miloš Zeman | FOTO: profimedia.cz / Michal Růžička

Hradní mluvčí Jiří Ovčáček se dostal do naprosté hysterie, jelikož se rozrůstá množství lidí, kteří mají za to, že prezident Miloš Zeman není schopen vykonávat svůj úřad. Poté co se hlava státu objevila na veřejnosti, kde působila naprosto dezorientovaným dojmem, se spekulace o čemsi neblahém nadále posílily. Ovčáček všechny, kteří mají pochybnosti o zdraví Miloše Zemana, označuje za hyeny. Jenže hyeny se ve skutečnosti nacházejí v Zemanově okolí.

Smutná fotografie Michala Růžičky, na níž Zeman přestřihává pásku a vypadá, jako by ani netušil, kde je, samozřejmě upoutala pozornost. On by ale lidi měl zajímat například člověk vlevo: rozesmátý kancléř Vratislav Mynář, který si z Pražského hradu udělal dojnou krávu, čehož už si dávno všimla i policie.

Týdeník FORUM | FOTO: FORUM 24 (FORUM 24)

Další loutkovodič Martin Nejedlý, kterého k Zemanovi nainstalovala Ruská federace, bude taktéž raději Zemana předvádět veřejnosti, i kdyby nebyl schopen dělat už vůbec nic, aby se na svém místě udržel do konce volebního období v roce 2023. Ovčáček celou komedii podporuje, u něj se ale dá s úspěchem pochybovat o kontaktu s realitou.

Ještě víc fascinující jsou ale Zemanova manželka a dcera. Opravdu někdo chce, aby jeho nejbližší příbuzný takhle působil na veřejnosti? Je jim to jedno? Nebo to nevidí? Nebo se Ivana Zemanová tak realizuje v roli první dámy, z níž sice nevidíme žádné výsledky, ale ji to tak baví, že to stojí i za tuhle ostudu?

Těžko říct. Jiří Ovčáček by měl ale slovy o hyenách začít šetřit. Protože skutečné hyeny vydělávají na nemohoucím Zemanovi, který svůj stav nejspíš dávno není schopen posoudit, a doufají, že jejich karavana ještě pár měsíců pojede dál. Pražský hrad i Lány se totiž jistě dají ještě trochu vytěžit. A každý týden navíc se hodí.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]