Miloše Zemana udržují při životě zlé emoce. To je tajemství jeho vitality

Prezident Miloš Zeman se srbským prezidentem Aleksandarem Vučićem  září 2019 (FB kancelář prezidenta)

Prezident Miloš Zeman se srbským prezidentem Aleksandarem Vučićem září 2019 | FOTO: FB kancelář prezidenta

Český prezident se stále snaží překračovat další hranice myslitelného a představitelného chování. Vládní koalice ANO, KSČM a ČSSD je přitom pro něj optimální základnou pro destrukci norem polistopadové české politiky. Babišova vláda si nechává líbit Zemanovy neústavní kroky, protože existuje z jeho vůle. Jak si kdo ustele, tak si lehne.

Zemanova cesta do Srbska je naprosto skandální. Je to ostentativní a brutální pošlapání české zahraniční politiky a celá komunistická část národa tomuto trapnému divadlu freneticky tleská.

Pro ruskou pátou kolonu v české společnosti a pro české komunisty je ustavení Kosovského státu důkazem západního vměšování do oblasti oprávněného ruského vlivu a také  symbolem proamerické Havlovy politiky.

Připomeňme se, že vojenská akce NATO v roce 1999 zabránila Srbům v genocidě Albánců. Uznání Kosova není projevem přízně vůči kosovským drogovým klanům, které v této zemi nepochybně fungují, ale je to pojistka proti násilí na nevinných lidech a také proti opakování masakru, jehož se Srbové dopustili v bosenské Srebrenici. V roce 1995 tam zabili 8373 mužů a chlapců. Srbům s vražděním pomáhali ruští dobrovolníci. Tehdy se na adresu západních vlád sesypala vlna kritiky za nečinnost. Proto se Západ snažil zabránit katastrofě v roce 1999 v Kosovu a Zemanova vláda tyto kroky podpořila.

Miloš Zeman má chatrné zdraví a občas vypadá děsivě. Je ale dostatečně vitální na to, aby podrážel českou zahraniční politiku, překresloval hranice možného, ničil ústavní pořádek státu a okázale sloužil autoritativním a barbarským režimům.

A toto nesmyslné a dryáčnické řádění bude i nadále pokračovat, neboť zlo, pomstychtivost a egoismus jsou pohonnou hmotou českého prezidenta. Když ještě prezident pil, neměl čas tolik škodit, nyní, kdy ho lékaři přesvědčili, aby pití omezil, může se naplno oddávat své další nezřízené vášni, a to je šíření zlých emocí a ničení liberálního světa.

A to je celé tajemství jeho vitality. Žije, aby škodil. Miloše Zemana udržují při životě zlé emoce a touha ničit. Vždy, když zplanýruje další území polistopadové České republiky  a poplive další část odkazu Václava Havla, cítí nesmírné potěšení. Jako by ho to zlo chtělo přežít. Ale má smůlu. Odejde a bude pokoj.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]