Milovnice nevkusu a instagramu Monika Babišová: Tohle je naše paní premiérová

Monika Babišová ()

Monika Babišová nemluví příliš často do médií, své projevy omezuje na sociální síť instagram, kde se často prezentuje jako rozverná puberťačka. Veřejně je známá jako milovnice nevkusného, ale drahého oblečení a zdobného designu, který jsme mohli vidět jak na její svatbě se současným předsedou vlády, tak třeba v hotelu Paloma v Průhonicích, který zařizovala.

Poslední model Moniky Babišové, který zaujal, na sobě měla ve volební místnosti v pátek 5. října.

Andrej Babiš světu rád tvrdí, že spolu s ním dělá zahraniční politiku a jeho žena – povýšil ji tak na veřejně, politicky činnou osobu, jejíž projevy, a to i na sociálních sítích, nelze považovat za soukromé, a proto je dobré se na ně podívat.

Jenomže Monika má ráda legraci, focení selfie a často se zdá, že je jí úplně jedno, že je manželkou premiéra České republiky. Rozhodně to ale vypadá, že její sítě nemá pod svou správou Marek Prchal.

Babišová bohužel postrádá vkus a smysl pro uměřenost, což je zjevné jak na zahraničních cestách, tak i při dalších veřejných příležitostech, které jsou později vidět v médiích. Zejména u žen je ale vhodné oblečení dost důležitá otázka.

Největší ukázkou Moničina vkusu byla ale samozřejmě dlouho prezentovaná svatba na Čapím hnízdě. Tam jsme se dočkali takového vyvrcholení turecké telenovely plné ve velkém zdobených stolů i celého prostoru a samozřejmě šatů, na jejichž výběru si Babišová dala záležet.

FB Andrej Babiš

ČTK

Samozřejmou součástí instagramu Moniky Babišové jsou fotky ze soukromí. A hlavně když se to hodně leskne!

Monika a Andrej Babišovi  (Facebook)

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]