Ministryni Karle Šlechtové vyhrožují anonymové brzkou smrtí

Eric Drooker

Výhružný e-mail dostala v úterý ministryně pro místní rozvoj. Anonymní pisatel Karlu Šlechtovou vulgárně označil za hloupou a dokonce ji upozornil na smrt, která prý přijde záhy. Babišova politička se s nepříjemnou zkušeností svěřila na sociální síti, kde se dočkala pouze komentářů, které podporují její osobu i práci. Jak Šlechtová uvádí, nejedná se o první vzkaz, který ji vyhrožuje.

„Dnes mi přišel email: „Jsi úplně blbá, stejně brzo chcípneš.“ Není to poprvé ani naposledy, říkám si, co pisatele vede k obdobným emailům.,“ píše Šlechtová na Facebooku. „Vztek na vše, na práci, politiky, nedostatek peněz, špatná nálada, vtip, … ? Přála bych si, aby lidé vnímali šanci v obyčejné holce, která se stala z obyčejného referenta ministrem a komu o naše občany opravdu jde,“ popisuje svou osobu ministryně pro místní rozvoj. „Pro mě občané a má země jsou silným motorem mého vnímání světa, ale i práce, kterou pro nás činím. A není to klišé,“ dodává.

[ctete-foto]44813[/ctete-foto]

Přestože Šlechtová není na sociální síti velmi sledovanou, podpory od svých fanoušků se dočkala. „Dělat si něco z blba, znamená klesnout na jeho úroveň, je dobře si takových prostě nevšímat, je to jednodušší,“ píše jeden z nich. Další upozorňují na fakt, že anonymní kritici se často léčí jakýsi mindrák a není potřeba si z jejich názoru dělat velkou hlavu. Ostatní Šlechtovou vyzývají, aby nekončila v dobré práci, kterou vykonává a nenechala se otrávit.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]