Místo drog bojuje Drew Barrymore s váhou. Fanouškům přiznala problém

Drew Barrymore (IG @drewbarrymore)

Drew Barrymore | FOTO: IG @drewbarrymore

Když se jako sedmiletá objevila ve filmovém hitu E.T. – Mimozemšťan, změnilo jí to život jinak, než by si přála. Po mnoha letech je ovšem Drew Barrymore bez závislosti na drogách, jen si ji našel další problém. Nedokáže si odepřít jídlo, kterým mnohdy zahání stres. 

Americká herečka se s novým problémem „pochlubila“ na svém instagramu. Fanouškům předvedla, co musela udělat, aby se vešla do oblíbeného oblečení. 

„Všichni známe, jak si u skříně děláme ty roztomilé obrázky a chlubíme se všem krásným outfitem. Ó můj Bože, podívejte se, jak mi to sluší, a podobně,“ píše Drew na sociální síti. Vzápětí ovšem ukáže, jak to vypadá ve skutečnosti. Kalhoty má v pase na zadní části spojené gumou, aby se daly natahovat a herečka je mohla nosit i poté, co nějaký ten kilogram přibrala.

(Zdroj: IG @drewbarrymore)

„Poslední dobou jsem trochu zajídala stres a musela jsem si tam dát část podprsenky,“ přiznává hvězda snímků Charlieho andílci či 50x a stále poprvé. „Přehodnocuji svůj život a všem, kteří si musí také dát do kalhot gumu, vzkazuji: vím, jak se cítíte,“ dodává s úsměvem Drew Barrymore.

Ve srovnání s tím, co si herečka prožila jako dítě a mladá dívka, je pár kil navíc skutečná maličkost. V rodině, kde se její děda upil k smrti, jeho dcera zemřela na předávkování léky zapitými alkoholem a otec pil a měl závislost na drogách, nebylo jednoduché se z tohoto temného prokletí vymanit.

Zpočátku se také zdálo, že se to nepodaří. Po úspěchu Spielbergova filmového trháku totiž malá Drew okamžitě přišla o dětství a začala přehnaně rychle dospívat. Když se ve třinácti pokusila o sebevraždu a museli se o ni začít starat psychiatři, vypadalo to, že už se nedokáže vrátit do normálního života.

To se však nakonec Drew Barrymore podařilo a dokázala i úspěšně nastartovat svou hereckou kariéru. Dnes pětačtyřicetiletá kalifornská rodačka dokonce v roce 2010 získala Zlatý glóbus pro nejlepší herečku v minisérii nebo televizním filmu za biografické drama Grey Gardens.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články