Místostarosta části Brna označil muslimské migranty za „slimáky“

huffingtonpost.co.uk

Ilustrační foto | FOTO: huffingtonpost.co.uk

Místostarosta Brna-Bohunic Milan Hrdlička (ČSSD) se ostře pustil do muslimských migrantů. Ve zpravodaji Naše Bohunice o nich píše jako o slimácích, kteří se před ničím nezastaví. Zprávy si všiml server Echo24.cz.

V úvodu textu uvedl, že není podstatné, co „slimák“ ničí, ale co zničit může za rok, dva či čtyři, a že se před ničím nezastaví. „Není pro něj překážkou žádná hranice, žádná vzdálenost ani lokalita, ze které se nám přesouvá,“ píše.

V další části nás varuje, abychom se nenechali ošálit vzdáleností, ze které přichází, ať je to Španělsko, Itálie nebo jiné jižní státy. „Slimák“ je prý schopen k nám přilézt po svých, autem, lodí, vlakem, zkrátka veškerými možnými cestami. Údajně je to pro ně výzva, kterou v sobě mají zakódovanou a potřebují ji splnit, protože se musí dostat do země zaslíbené a přiživovat se na ostatních.

Dále tvrdí, že „slimáci“ tu již jsou, množí se, zakládají kolonie a potichu připravují vhodné podmínky pro nově příchozí. Celý text si můžete přečíst zde:

Twitter

Starosta Brna-Bohunic Antonín Crha text zhodnotil pozitivně, měl pouze výhrady vůči přirovnávání lidí ke slimákům. „Přirovnávat lidi ke slimákům není úplně správné, nicméně že bychom měli něco dělat s migrací a že bychom měli proti ekonomickým migrantům bojovat a být na ně připravení, na tom se snad shodneme úplně všichni,“ uvedl pro Echo24. „Zajděte si třeba do Brna na Vídeňskou k té mešitě, projděte si okolní baráky a zjistíte, že tam velmi často bydlí a jsou tam někteří lidé, kteří nemají úplně česká jména,“ dodal dále s tím, že je jen otázkou času, kdy přijde invaze k nám.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner