Mistr světa F1 Hamilton poslal srdceryvný vzkaz své mamince

Lewis Hamilton se svou matkou Carmen. (IG @lewishamilton)

Lewis Hamilton se svou matkou Carmen. | FOTO: IG @lewishamilton

Zatímco většina fanoušků formule 1 řeší, jestli je stále Michael Schumacher nejlepším jezdcem všech dob, nebo už ho překonal Lewis Hamilton, on má jiné starosti. Britský pilot totiž v současných dnech myslel pouze na svou matku, která ve středu oslavila narozeniny. Hamilton jí k nim popřál v emotivním vzkazu na Instagramu.

Matka znamená pro Lewise skutečně hodně. Právě s ní totiž od dvou let, když se rodiče rozvedli, vyrůstal. I proto je Carmen Larbalestierová nejdůležitějším člověkem v jezdcově životě. “Ode dne, kdy jsi mě přivedla na tento svět, jsi mě zasypala láskou, ukázala mi, jak je důležitá empatie, soucit a starání se o ostatní,” napsal Hamilton na sociální síť.

Lewis nedá na maminku dopustit. (zdroj: IG @lewishamilton)

“Bezpodmínečná láska, kterou jsi mi prokázala, je nepřekonatelná. Mám velké štěstí, že mám tak úžasnou matku, jako jsi ty,” pokračoval vítěz 92 Velkých cen F1. 

Svůj srdečný vzkaz zakončil Hamilton přáním. “Jsi moje nejlepší část. Všechno nejlepší k narozeninám, mami. Doufám, že si dnešek užíváš,” napsal jezdec Mercedesu na Instagram. 

Máma nesmí chybět ani na Lewisových závodech (zdroj: IG @lewishamilton)

Se svou matkou žil Lewis do svých deseti let. Poté se přestěhoval k otci a jeho nové rodině. Právě táta stál u Hamiltonových závodnických začátků, když mu v jeho šesti letech poprvé půjčil motokáru a nadchl ho tak pro rychlá kola. 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články