Mladá žena na instagramu předpověděla svou smrt. Před nehodou o ní vtipkovala 

Ilustrační foto (AdobeStock)

Ilustrační foto | FOTO: AdobeStock

Když se dvacetiletá Němka na sociální síti svým fanouškům chlubila, jak vylepšila svou loď, netušila, že se stane místem, kde zahyne. Přitom její instagramový příspěvek, v němž se označila za „ducha“, jako by předznamenal věci, které se měly stát.

Kassandra Muhrová se v roce 2019 přestěhovala z Německa do Austrálie. Pod jménem Pittwater Pirate poté začala na instagramu zveřejňovat příspěvky týkající se její lodi, píše deník The Sun. „Ahoj, moji přátelé piráti. Jako dívka s velkou vášní pro lodě a oceán a také pro opravování věcí jsem si řekla, že by mohlo být zábavné sledovat přestavbu mé 28stopé jachty Eric,“ napsala tehdy. Před časem publikovala fotografii, na níž člun brousí.

(Týdeník FORUM)

Ke snímku nevyvolávajícímu žádné obavy přidala popisek, z něhož po tom, co se jí přihodilo, mrazí. „Pokud uvidíte ducha letícího nad Pittwaterem, budu to nejspíš já, pokrytá prachem,“ napsala Kassandra, známá jako Kaysy. 

Před několika dny se vzkaz „naplnil“. Dívka zemřela po čelní srážce svého člunu s další lodí. Tu řídil její 19letý přítel Kobi Bennett. Ten byl vrtulníkem s vážnými poraněními hlavy převezen do nemocnice.

Kaysy před tragickou nehodou renovovala svůj člun, nově měla nainstalována světla, která na lodi předtím chyběla. „Ať to stojí, co to stojí. Řekla jsem si, že je nejvyšší čas investovat do navigačních světel bez rizika, že mě každou noc chytí. Ještě je třeba udělat další kabeláž, ale alespoň jsou uvnitř,“ napsala na sociální síť. Nyní už svým fandům další zprávy o renovaci lodě neposkytne.

„Zanechala svou duši v Austrálii, na místě, které opravdu milovala,“ řekla deníku The Daily Telegraph Kassandřina matka Romana Muhrová s tím, že ji utěšuje vědomí, že její dcera zemřela „šťastná“.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články