Mladík předstíral vlastní únos, protože se mu nechtělo jít do práce

Ilustrační foto (pixabay.com)

Ilustrační foto | FOTO: pixabay.com

Takovou situaci už zažil snad každý. Probudíte se s naprostou nechutí jít do zaměstnání a začnete vymýšlet nějakou výmluvu, kterou v práci budete prezentovat. Mladík z Arizony to podle informací listu Daily Mirror ovšem přehnal, protože smyšlený únos byl pro jeho šéfa příliš silná káva.

Brandon Soules pracoval v továrně na pneumatiky v Coolidge v Arizoně. Jednoho dne se ovšem rozhodl, že si místo dalšího dne v zaměstnání udělá volno. Bylo ovšem třeba si vymyslet důvod, proč nepřišel do práce.

Devatenáctiletý mladík se však nechal až moct unést a vymyslel lest jako z akčního filmu. Nejprve si do úst nacpal šátek, poté sundal opasek a svázal si jím ruce. Posledním krokem bylo lehnutí si na okraj vozovky a vyčkávání.

Plán vyšel v momentě, kdy náhodný kolemjdoucí uviděl svázaného muže a ihned zavolal policii. Té Soules odvyprávěl dramatický příběh o tom, jak ho přepadli dva maskovaní muži. „Informoval nás, že ho udeřili do hlavy a nacpali do auta před jeho domovem, někdy po sedmé hodině ráno,“ oznámil policejní úředník.

Právě historka o přepadení se však stala tím, co Brandona usvědčilo. „Před jeho domem je bezpečnostní kamera, takže jsme si prohlédli záznamy. Nic z toho, co nám řekl, se však na nich neobjevuje,“ dodal vyšetřující policista. 

Soules sice původně tvrdil, že byl patrně unesen kvůli penězům, které měl ve městě skrýt jeho otec, ale brzy přiznal pravdu. Jeho zaměstnavatel zareagoval podle očekávání: s mladým dělníkem rozvázal pracovní poměr.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články