Mladík svou partnerku opakovaně vytočil žádostí o ruku

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Většina dívek a žen se těší na okamžik, kdy před nimi jejich mužský protějšek poklekne a požádá je o ruku. Ne každý z toho ovšem má takovou radost, jak by se mohlo zdát. Příklad uvádí The Daily Mirror.

Mladý pár si v době, kdy to ještě šlo, vyrazil do Disney Worldu. Netradičního místa chtěl muž využít k tomu, aby se své vyvolené zeptal, zda si ho vezme. Počkal tedy na vhodné místo, poklekl a … dívka naštvaně odešla.

Někoho by to možná překvapilo, ale kdo pár zná, toho video na TikToku nemohlo překvapit. Uživatelka sociální sítě Kelly s nickem @Kelly_kirb totiž svému příteli již své “ano” řekla dávno. 

@kelly_kirb

we were already engaged so he knew he could get away with this. We go back in June, wish me luck. #fyp #foryoupage #husbandwifecomedy

♬ Send Me on My Way – Vibe Street

Proč tedy muž svou milovanou žádá opětně? Baví ho její reakce, protože ten moment, kdy poklekne, Kelly úplně nesnáší. Mladík tedy, aby si to pořádně užil a pomohl natočit vtipné video, šel na kolena hned několikrát.

Žádost o ruku proběhla na dřevěném mostě, před známým hradem, ve frontě u jedné z atrakcí, nebo v plné restauraci, kde si muž ještě řekl o pozornost zacinkáním na sklenici. 

Jak tedy ale proběhla oficiální žádost? “Zeptal se mě v našem domě, kde jsme byli jen my a pes. Přesně tak jsem si to představovala. Všechno potom sloužilo jen pro jeho pobavení,” vysvětlila Kelly.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články