Mladý pár si myslel, že vyhrál obří jackpot v loterii. Platba za tiket ovšem neprošla

Ilustrační foto (pixabay.com)

Ilustrační foto | FOTO: pixabay.com

Zřejmě nejhorší den ve svém životě zažil mladý pár, který se domníval, že získal neskutečnou výhru v loterii. Celých 182 milionů liber (zhruba 5,5 miliardy korun) ovšem dvěma Britům uniklo doslova o fous. Čísla, která pár dlouhodobě sázel, tentokrát skutečně vyšla, ale – jak upozorňuje deník Daily Mirror – na automaticky online kupovaný tiket však tentokrát nebyly na účtu peníze.

Rachel Kennedyová (19) a Liam McCrohan (21) mohli být nejšťastnější dvojicí na Ostrovech. Pět týdnů už sázeli svá oblíbená čísla v loterii Euromiliony. Měly to být právě číslice 6, 12, 22, 29, 33, 6 a 11, které by změnily jejich život. Shoda okolností však jejich výhru v hodnotě 182 milionů liber zhatila. 

Rachel založila hrací účet, z něhož každých sedm dní odcházela platba za tiket, na němž byla neměnná čísla. Pět týdnů vše probíhalo v pořádku, jen slosování stále nechtělo mladým Britům přinést radostnou zprávu.

Ta se ovšem dostavila minulý pátek. Všechna čísla z tiketu byla tentokrát vylosována. Rachel se hned šla podívat na účet, kde na ni čekalo potvrzení výhry. Radost ovšem ihned vystřídalo zděšení a smutek. Kromě zprávy o trefených číslech tu byla i poznámka o tom, že kvůli nedostatečnému kreditu na účtu nemohla proběhnout poslední platba.

Devatenáctiletá studentka univerzity v Brightonu nemohla uvěřit, že se něco takového mohlo stát. Proto se rozhodla, že se telefonicky spojí s pořadatelem loterie. „Zavolala jsem na číslo v domnění, že jsem vyhrála 182 milionů liber, ale oni mi řekli: Ano, máte správná čísla, ale na účtu jste neměli prostředky na zaplacení tiketu, takže nevyhráváte,“ vysvětluje Rachel.

„Byli jsme s Liamem na vrcholu světa, ale teď jsme na dně,“ říká dívka s tím, že sázená čísla ihned změnili, protože tato jsou pro ně do budoucna ta, která přinášejí smůlu.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články