Mlátička Ondráček: Lufťáci z Prahy si jezdí na chaty. Musíme přitvrdit

Bývalý komunistický poslanec Zdeněk Ondráček (ČTK)

Bývalý komunistický poslanec Zdeněk Ondráček | FOTO: ČTK

Poslanec KSČM Zdeněk Ondráček, známý tím, že v roce 1989 mlátil v uniformě SNB lidi v centru Prahy, by chtěl přitvrdit. Nelíbí se mu, že si lidé během karantény jezdí na své chaty. Serveru iRozhlas doslova řekl: „Lidé stále mají malou kázeň. Bez ní to nepůjde. Vidím, jak si lufťáci z Prahy jezdí na chaty, chalupy a jak nedodržují opatření. Pokud to tedy nejde výzvou něco konat nebo se zdržet, tak bude potřeba přitvrdit.“

Neukáznění lidé se nezavírají doma ve městě, ale jedou se zavřít na venkov na své chaty a chalupy. Nevýslovná drzost v očích komunistického poslance. Je třeba přitvrdit. Chalupáře seřezat a uvěznit do cel. Vyslýchat, pomučit a pověsit. Tak, jak to mají komunisté naučené. Tady prostě bude kázeň! Pan poslanec vytáhne ze skříně pamětní uniformu ze zásahu v listopadu 1989, vezme helmu, obušek a půjde trošku pomlátit ty drzé lufťáky.

A chaty? Kde na ně ti lufťáci z Prahy vlastně vzali? Chaty je nutné znárodnit a předat lidu. Jako statky, továrny a obchody v padesátých letech.

Lidé jako mlátička Ondráček vycítili svůj čas. Utahovači svobody, likvidátoři demokracie. Přitvrzovači. Komunisté.

Právě tihle přitvrzovači jsou teď mimořádně nebezpeční.

Připomenutí na závěr. Otec Zdeňka Ondráčka, rovněž horlivý komunista a funkcionář KSČ i KSČM, řekl o sametové revoluci, že tehdy „měli Prahu oplotit a nechat vychcípat“.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu freeczechmedia@gmail.com