Mlátička Ondráček se zamyslel: Armáda USA jsou blbečci, kteří mají jít do haj*lu

Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček (ČTK)

Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček | FOTO: ČTK

Poslanec Parlamentu České republiky Zdeněk Ondráček je poněkud neklidný z toho, že konvoj americké armády zůstal stát na trvale rozestavěné dálnici D1. Stejně jako Andrej Babiš viní z kolabování dopravy Američany, kteří po nové dálnici, jak o D1 mluví premiér, projížděli.

„Přátelé, nevím proč ty US blbečky na tu dálnici vůbec pouští. Všichni víme, že to je jen demonstrace síly, protože jinak by tu techniku navagónovali a převáželi to v noci po železnici, jako to bylo zvykem v minulosti. Jděte do hajzlu!!!“ napsal pan poslanec, který se s chutí jezdí uklidňovat do Ruska a na Rusy okupovanou část Ukrajiny, kde dělá ostudu a jedná v rozporu s oficiálním postojem České republiky a našich spojenců.

Ale zpět k aktuálnímu moudru od tohoto pána, který v lednu 1989 s chutí řezal obuškem lidi toužící po svobodě. „Demonstrace síly, navagónovat techniku a převážet v noci jako v minulosti.“ S nostalgií vzpomíná na to, jak nás jeho kamarádi okupovali. Jak tajně v noci naváželi další a další zbraně, aby mohli demonstrovat svoji sílu, abychom měli jasno v tom, kdo nám vládne.

Tak tyhle odporné bolševické časy už jsou naštěstí dávno pryč. Teď máme naše spojence, kterých si vážíme, kteří nás neokupují a nevládnou nám. Nemusí tajně v noci přepravovat svojí techniku, aby ji nikdo neviděl. Jedou na normální cvičení, jsou to naší spojenci, tak proč by nemohli za bílého dne projet po našich komunikacích. Nepotřebují nic demonstrovat, nejsou to okupanti, jako přátelé Ondráčka. Jsou to vojáci, kteří jedou na cvičení.

Ony tyhle přesuny techniky armády USA jsou dobré i k tomu, že je legrační pozorovat, jak se můžou Ondráčkové a jemu podobní soudruzi pominout z toho, že vidí na našich silnicích americkou vlajku.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]