Mlčící většina už nechce mlčet. Chystá pochod. Zřejmě proti Babišovi

Facebook.com

Mlčící většina | FOTO: Facebook.com

Na Facebooku se začala prezentovat komunita vystupující pod názvem Mlčící většina. Čerstvě uveřejnila video, ve kterém oznamuje, že už nebude mlčet. „Mlčíme, ale bude nás slyšet!“ vzkazují představitelé Mlčící většiny. Na 28. dubna svolávají pochod centrem Prahy.

Jaké jsou důvody a cíle, však zatím její představitelé nesdělili. Vzhledem k tomu, že druhým příspěvkem komunity je video kritizující řízení státu jako firmy, je pravděpodobné, že Mlčící většinu zaktivovaly kroky ministra financí Andreje Babiše.

Pochod se uskuteční 28. dubna od 15 hodin. Trasa je: Pohořelec > Hradčanské náměstí > Nerudova > Malostranské náměstí > Letenská > Mánesův most > nám. Jana Palacha.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner