Mocichtivý psychopat v čele je ztělesnění noční můry, ne národního snu

FB A.Babiše

Andrej Babiš a Donald Trump | FOTO: FB A.Babiše

Americký prezident Donald Trump během oslav Dne nezávislosti pronášel další z řady svých nesmyslů, které prozrazují jak jeho neznalost, tak zakrývání problémů, které neumí řešit. Amerika není jediná země, která je takto postižena. Známe to i u nás.

Trump řekl: „Budeme ochraňovat americký způsob života, který začal v roce 1492, když Kolumbus objevil Ameriku.“

Pavel Hofman

Momentální prezident není považován za prvotřídního intelektuála, ale znalosti, které se vyžadují už od školáka, by snad hlava velmoci mít měla. Připomenout Kolumba totiž znamená vzpomínku na to, jak do Ameriky začala masová migrace. Příchod cizinců do země, kde neměli žádné kořeny, byli ze zcela odlišné kultury a tu zem si nakonec zcela podmanili. Je to ten samý Trump, který imigraci do Spojených států nenávidí. Nebudeme Američanům vysvětlovat, co je to americký způsob života, to vědí sami lépe než kdo jiný. Tohle je ale historický fakt a Amerika by vypadala jinak, kdyby tu nebyli potomci černochů, Angličanů, Irů, Italů, Židů, kteří do země přišli a to velmi často jako političtí a ekonomičtí uprchlíci.

Také jeho další výrok je dost absurdní: „Pokračujeme v porážení radikální levice, marxistů, anarchistů, agitátorů, těch, kdo rabují, a lidí, kteří v mnoha ohledech nemají potuchy o tom, co dělají.“

Předně v žádném porážení ničeho nepokračuje. Spíš odvádí pozornost od toho, že mu nějak nejde porážení pandemie čínského viru. Také by rád zakryl, že ruská vojenská rozvědka GRU nabízela ozbrojencům napojeným na afghánský Tálibán finanční odměny za zabíjení amerických a britských vojáků. On o tom musel vědět a reakce nebyla žádná. Celkem je jasné, proč se zvolení Trumpa Kremlu nakonec tak líbilo. Trumpa není potřeba řídit. Stačí napomoci zvolení totálního chaota a psychopata a výsledky se dostaví.

Trump, Putin, Zeman, Babiš a podobní panáci, když se kvůli své neschopnosti dostanou do problémů, začnou blábolit o národu a kořenech, tradicích a neomarxismu. Vyberou si, co se jim hodí, a výsledek je směšný a důsledky mohou být tragické. Podstata těchto lidí je přes všechny osobnostní rozdíly a odlišnosti politických systémů stejná. Jsou to psychopati, kteří sebe a svou moc staví na první místo. Jako nástroj k tomu použijí cokoli. Obětují pravdu i lidi. Čím víc se cítí zahnaní do kouta, tím hůř pro všechny. Trump není ztělesnění amerického snu, ale ztělesnění noční můry.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner