MOLO Lipno Resort je druhým domovem pro milovníky sportu i odpočinku

MOLO Lipno Resort (MOLO Lipno Resort)

MOLO Lipno Resort | FOTO: MOLO Lipno Resort

Na břehu největší přehradní nádrže v České republice a v samém kulturním srdci regionu, Lipně nad Vltavou, v současnosti vzniká unikátní komplex MOLO Lipno Resort. Ten kombinuje 87 luxusních soukromých bytů o velikosti od 1+kk až 7+kk s výhodami přilehlého pětihvězdičkového hotelu a nabízí neopakovatelnou příležitost těm, kteří hledají místo pro výjimečnou relaxaci v naší krásné zemi a šumavské přírodě. Investor pro stavbu apartmánů v Lipně nad Vltavou vybral profesionály ve svém oboru – společnost STRABAG, která je zárukou kvality výstavby.

Útočiště pro náročné

„Zaměřili jsme se na klienty, kteří přemýšlejí či jsou již v procesu hledání alternativního bydlení mimo velká města, avšak nechtějí slevit ze standardu, na který jsou zvyklí z každodenního života. Luxusní apartmány tak mají velký potenciál stát se skutečným druhým domovem pro všechny, kteří chtějí svůj čas rozdělit mezi život ve městě a v blízkosti malebné přírody s vysokým komfortem svého zázemí. Lipno nabízí navíc využití po celý rok. A nyní v období pandemie, kdy se upřednostňuje práce z domova v řadě společností, se myšlenka druhého domova v přírodě mimo velkoměsto přímo nabízí i z tohoto dalšího důvodu.“  

MOLO Lipno Resort

MOLO Lipno Resort – apartmá

Výjimečnou kvalitu bydlení garantuje mezinárodní architektonický ateliér Chapman Taylor, jehož pražský tým v čele s Johnem Halem a Janem Pokorným stojí za architektonickým návrhem, který získal v roce zahájení stavby ocenění Realitní projekt roku 2019 v Jihočeském kraji. A to jak od odborné poroty sestavené z předních českých architektů, tak mezi hlasujícími z řad široké veřejnosti. 

MOLO Lipno Resort

MOLO Lipno Resort – noční pohled

Moderními, prostornými a vzdušnými byty s výhledem na nekonečnou plochu přehrady totiž výhody bydlení v apartmánech u Lipna nekončí. V blízkosti bytového komplexu vznikne taktéž pětihvězdičkový hotel, a budoucí obyvatelé budou moci využít všech služeb a luxusního zázemí, které nabídne, od wellnessu přes gastronomii po služby concierge. 

Čtvero ročních období na Lipně

Všechny nabízené jednotky jsou koncipované tak, aby poskytovaly plnohodnotné dlouhodobé bydlení. Část budoucích majitelů však jistě využije byty jako dočasné bydlení pro každé roční období. Dostatečné zázemí pro uskladnění sportovního vybavení pro jakoukoliv sezonu poskytnou sklepy a kóje, jež jsou nabízeny společně s byty.

MOLO Lipno Resort

MOLO Lipno Resort – apartmá

V letních měsících udělá majitelům radost koupání na přilehlé soukromé pláži i v rámci privátního MOLO Beach Clubu s restaurací a vyhřívaným bazénem na 150 metrů dlouhém mole. Jarní i podzimní dny mohou strávit na cyklovýletech kolem Lipna či golfových greenech, s prvními mrazíky se otevírá možnost lyžování v blízkém skiareálu i jednodenních výletů do hornoalpských středisek. Třeba do oblíbeného Hinterstoderu to z Lipna nejsou ani dvě hodiny cesty autem. 

MOLO Lipno Resort

MOLO Lipno Resort – ložnice

A jakmile udeří pořádné mrazy, přehrada zamrzne a stane se nekonečnou bruslařskou plochou v kulisách zimní pohádky, ze které to do horké hotelové vířivky či sauny ve vlastním apartmánu bude doslova pár kroků. 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]