Monika Babišová je nejvíc nejlepší, píše web jejího druha

reprofoto Expres.cz

Pozitivní článek je třeba | FOTO: reprofoto Expres.cz

Marketingoví specialisté, kteří pracují pro ministra financí, nenechávají nic náhodě. Pro čtenáře, které až tak moc nezajímá, jak dobře Andrej Babiš vede naši zem, ačkoliv se tváří, že je „pouhým“ ministrem, je třeba naservírovat i nějaké bulvárnější téma. Proto se server Expres.cz rozhodl zcela neotřele pochválit oligarchovu partnerku Moniku za to, jak skvěle se obléká. Redaktorka však nepochopila, kde je míra servility snesitelná, a trochu to s chválou přehnala.

Expres.cz, který stejně jako třeba MF DNES, Lidové noviny nebo portál iDnes.cz spadá do portfolia Babišova vydavatelství Mafra, svou oddanost vůdci ukazuje po svém. Po šéfových komentářích, které se svou „lidovostí“ nehodí přímo na stránky „solidních“ periodik, jenž oligarcha vlastní, přichází další porce oslavné žurnalistiky.

Podívejme se podrobněji, jak je vlastně Monika Babišová dokonalá a co obyčejnému smrtelníkovi zatím mohlo zůstat utajeno. Konkrétně se jedná o její šatník. Jak například píše vstřícná autorka opěvného článku: „Monika umí vychytat každý detail.“ V tom je obdobně šikovná jako její partner. Ten si při svém mocenském rozpětí také potrpí na každou maličkost. Své protivníky totiž likviduje s neobyčejnou trpělivostí.

Eric Drooker

Další lichotka přichází s narážkou na věk paní Babišové. „I ve dvaačtyřiceti dokáže Monika vypadat mladistvě. Nedbalý účes jí zkrátka sedí a ona to dobře ví,“ upozorňuje text. Je jednoduché vypadat skvěle, když máte po svém boku člověka, který je sám neúnavný a přitom vždy šarmantní. Jak říkal už Martin Komárek v dokumentu Matrix AB, u vicepremiéra můžeme vypozorovat rysy francouzského sira s nejlepším vychováním.

„Manželka ministra financí se nebojí vynést kousky, které jsou výrazné až kontroverzní,“ čteme na Expres.cz. Až na to, že Monika není Babišovou manželkou, je opět vidět, jak se partneři po společně stráveném čase podobají jeden druhému. Ministr financí také nemá ostych působit kontroverzně, a dokonce se zdá, že se jedná o jeden z jeho hlavních charakterových rysů. Například buzerování živnostníků pomocí EET kvůli daním a následné podezření z nezdanění dluhopisů Agrofertu je kontroverzní až dost.

Monika také podle bulvárního serveru nikdy neurazí, protože zná své hranice a ví, co si může ve svém věku dovolit. Tohle umění by měla doma trochu více probrat se svým milým, protože on skutečně neví, kde jsou meze. A to v různých směrech.

„Ke kráse však tahle blondýnka nepotřebuje jen vzory a výrazné kousky, poradí si i s na pohled jednoduchým kusem oblečení,“ píše novinářka z Expresu. Prostě nádhera, paní Babišová by se měla dostat do učebnic moderní módy. Z mála umí udělat hodně, stejně jako její přítel. Ten sice nespoléhá na svou krásu, ale především na jednání řeznického psa, které ho překvapivě vyneslo až tam, kde je.

Nakonec ještě jedna drobná poznámka k větě: „Babišová právě tašky nechává často vyniknout a nikdy na nich nešetří.“ Na taškách možná Monika nešetří, ale clo se jí za ně platit nechce, jak dokázala při svém návratu z dovolené ve Spojených státech. To je však drobný detail, který by neměl zanechat stopu ošklivé pomluvy na tak dokonalé bytosti.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner