Vážné varování Hayato Okamury: Tomio je největší nebezpečí. Jedná v zájmu Ruska

Hayato Okamura (ČTK)

Hayato Okamura | FOTO: ČTK

Hayato Okamura v sobotu opět důrazně varoval před svým bratrem. Tomio podle jeho slov jedná v zájmu Rusku a je největším nebezpečím pro Českou republiku. Právě v Rusku vidí Hayato Okamura velkou hrozbu.

„Nebezpečí nám nehrozí na prvním místě od islamistických teroristů, ale ze strany imperiálně smýšlející vlády Ruska. Ruská vláda a diplomacie vytrvale pracují na oslabení a rozbití Evropské unie, aby se jí znovu otevřel prostor k rozšíření své sféry vlivu daleko na západ, až do střední Evropy. Neuvažuje přitom v řádu měsíců ani několika mála let – ale v dimenzích desetiletí a celých epoch,“ míní Hayato Okamura. Rusko podle něj hraje na šachovnici Evropy strategické šachy. Probíhá zápas jako na hřišti, možná jako v boxerském ringu.

„Ve světle takovéto mezinárodně politické reality je na naší současné domácí politické scéně snad největším nebezpečím jednání a program Tomiovy SPD s požadavkem rychlého ,czexitu‘. Ať už vědomě, nebo nevědomky, můj bratr jedná v zájmu Putinovy vlády v Moskvě. Hlasovat pro jeho stranu přináší opravdové nebezpečí s perspektivou ohrožení svobodné a mírové existence našeho národa v budoucnosti. SPD nenabízí lidem více bezpečí, ale právě naopak : jeho postupnou a naprostou ztrátu,“ napsal na svém Facebooku Hayato Okamura.

Andrej Babiš (aTEO (koláž))

Dále vyzval, aby lidé mysleli na příští generace.

„Občany, kteří se nechali znejistit Tomiovými líbivými hesly a teatrálními emocionálními projevy velmi varuji před tím, aby mu při nadcházejících volbách odevzdali svůj hlas. Myslete, prosím, na skutečnou bezpečnost našeho národa – nyní i v budoucnu, na bezpečí pro svoje blízké, děti a vnuky,“ uzavřel Hayato Okamura.

Není to zdaleka poprvé, kdy před Tomiem varoval. Už v červenci Hayato napsal: „Bojím se, že Tomio spolupracuje s Putinovou vládou na rozložení Evropské unie – a na svém budoucím uchopení moci v České republice s ruskou podporou. Se mnou vůbec nemluví. Chcete-li, zkuste se ho na to přímo zeptat. A věřící přátele a čtenáře prosím o modlitbu.“

Hayato Okamura je povoláním tlumočník, je členem KDU-ČSL. Bratři spolu nekomunikují.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]