Muž našel na parkovišti nabourané auto, podivný vzkaz a ještě divnější dárek

Ilustrační foto. (pexels.com)

Ilustrační foto. | FOTO: pexels.com

Najít svůj vůz poté, co do něj narazilo jiné auto, rozhodně nechce nikdo. Když ovšem zůstane třeba za stěračem telefonní číslo na “pachatele” nehody, většinou to skončí dobře. Daily Mirror ovšem upozornil na případ, který by chtěl zažít málokterý řidič.

O svůj velmi netradiční zážitek se podělil uživatel Tik Toku s nickem “@Professor_taz”. Jeho zaparkované auto se totiž stalo nechtěným terčem jiného řidiče. Po jeho “trefě” zůstala ve stojícím autě velká díra. Majitele nabouraného vozu však možná ještě víc překvapil vzkaz, který našel.

@professor_taz

someone hit my car this morning. #foryou #holidays #remdreamcheck #imaghost

♬ original sound – Yo Taz

Místo kontaktu na viníka srážky bylo ovšem na papírku několik překvapivých slov: „Omlouvám se, že jsem narazil do vašeho auta. Byla to nehoda. Nemám peníze ani pojištění, ale tady je občerstvení. Sowwy.“ K tomu autor přidal i dva smutné smajlíky a srdce.

Místo peněz našel @Professor_taz jedny sušenky a jedny brambůrky. Za díru, kterou ve dveřích srážka zanechala, a poškození laku celkem podivná omluva. I když, někdy se lidé neobtěžují za poškození cizího auta ani omluvit.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články