Muž platí nájem i účty, neví, že peníze putují rovnou k jeho přítelkyni

Ilustrační foto (AdobeStock)

Ilustrační foto | FOTO: AdobeStock

V některých partnerských vztazích existují tajemství. Mohou být různého typu. Někdy jde o rodinné záležitosti, jindy je ve hře nevěra. Velkou roli ovšem hrají v některých případech i peníze. The Mirror o jednom takovém informuje.

Většina páru, které sdílí společnou domácnost má starost o ni nějak rozdělenou. Převážně to bývá tak, že muž je zodpovědný za placení účtů a žena vytváří “domov”.

Osudová přitažlivost. Andrej Babiš s Milošem Zemanem v roce 2002. (ČTK)

Přesně tak to je i u dvojice, která spolu žije již dvanáct měsíců. Jedna zvláštnost tam však přeci jen je. Zatímco partner platí nájem, jeho přítelkyně na tom vydělává. „Já a můj muž bydlíme na tomhle místě už rok. On platí nájem a všechny největší účty,” sděluje na TikToku jeho uživatelka s nickem @jaynedoee0.

Pak ovšem šokuje informací, že majitelkou nemovitosti, kterou mají pronajatou, je právě ona. Dokonce už dlouhých pět let. Peníze, které muž platí za nájem chodí na účet jeho vyvolené, aniž by o tom měl ponětí.

Příspěvek vyvolal na sociální síti velkou debatu. Jedna část uživatelů se totiž domnívá, že se jedná o podvod. “Ukazuje to, že ho jen využíváš. Chudák kluk,” napsal například jeden z komentátorů. Další poukazovali na to, že takhle láska skutečně nevypadá.

Našli se ovšem i lidé, kteří si ženy zastali. „Lidi, vy si vážně myslíte, že si ty peníze strká do kapsy? Musí je dávat na zaplacení hypotéky, pojištění a daně z nemovitosti,” napsal jeden z nich.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články