Muž poslal přítelkyni fotografii, jak vaří. Usvědčil se tím z nevěry

Ilustrační foto (AdobeStock)

Ilustrační foto | FOTO: AdobeStock

Moderní technologie se pro mnohé staly neodmyslitelným pomocníkem, jiní s nimi mají spíš problémy. Jak se ovšem ukazuje, mohou velmi zřetelně promluvit i do fungování lidských vztahů. O jednom takovém případě informuje The Daily Mirror.

Nevěra je součástí lidských životů od nepaměti. V době mobilních telefonů se ovšem mnohem snáz dokazuje. Známá jsou například videa, v nichž se při videohovoru v pozadí objeví postava, která u manželky, telefonující si s chotěm na služební cestě, nemá co dělat.

Týdeník FORUM (FORUM 24)

Podobně to však může být i u nevinných fotografií, které svému partnerovi pošlete v domění, že by mu mohly udělat radost. Někdy se to bohužel nepovede tak, jak jste si možná v duchu představovali.

Své o tom ví třeba Kayla, které její přítel poslal snímek, jak vaří. Na tom by snad nebylo nic špatného, některým ženám to imponuje.

Problém byl ovšem v tom, že muž nebyl v kuchyni sám, navíc tou druhou osobou byla žena. Toho si Kayla všimla po bližším prozkoumání fotky, kterou dostala. Místo toho, aby se zaměřila na to, co její přítel “kuchtí”, zarazil ji odraz nad sporákem. O své zjištění se podělila na TikToku.

@kayla_paeth

Gots to do better my guy lmao #fyp

♬ what the fuck was that – hatecrimer666

Dlouhé pěstované nehty, náramky, růžové hodinky. V kuchyni se zkrátka nacházela další žena, která tam neměla co dělat. Další vztah tak zkrachoval kvůli využití mobilního telefonu při záletech.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články