Muž pozval svou přítelkyni na společný víkend. Vyúčtoval jí ho do pětníku

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Začátky vztahů mohou být pěkně krušné. Někdy se totiž ukáže, že jste si vybrali naprosto nepřijatelný protějšek. To si zřejmě řekla i žena, která se chystala na první společný víkend s novým partnerem. Jak informuje The Daily Mirror, nedopadlo to podle jejích představ.

Nejmenovaná žena se o svůj nepěkný zážitek podělila na sociální síti Reddit. Připouští, že finanční záležitosti měli s novým přítelem předem vyjasněny, ale jeho chování jí přesto vyrazilo dech. 

Oba partneři měli jasnou dohodu, podle níž všechny výdaje za rande rozdělovali napůl. Fungovalo to skvěle a ani jeden z páru si nestěžoval. Pak ovšem přišel na řadu společný víkend a tehdy se začaly dít podivné věci.

Žena říká, že při plánování byl její přítel nadšený a bylo vidět, že se těší. Postupně ovšem začala pozorovat podivné signály. Muž se třeba najednou vyptával na to, jak se vyrovnají, pokud by se ještě před cestou rozešli. 

Vysvětlila mu tedy, že se jedná pouze o nocleh na jednu noc, navíc levný. Kdyby tedy ke konci vztahu skutečně došlo, vzala by třeba kamarádku. Později zamilovaná žena poslala svému partnerovi odkaz na restauraci, o níž si myslela, že by ji mohli po cestě navštívit. “Velmi pěkná, ale super drahá,” stálo v odpovědi.

Nejpodivnější zpráva ovšem měla teprve přijít. V ní muž své přítelkyni napsal, že všechno spočítal a hleděl při tom na veškeré výdaje. „Připojil tabulku s našimi jmény, rozdělil náklady na všechno na cent. Podle součtu jsem zjistila, že mu dlužím 167,99 dolarů,” svěřila se žena s tím, že to naprosto zničilo víkendovou atmosféru.

„Jsem jeho nová přítelkyně, se kterou odjíždí na romantický víkend, nikoliv klient, kterému by poslal fakturu,“ dodala.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články