Muž si na první rande přinesl popel své matky, chtěl ji představit své vyvolené

Ilustrační foto (AdobeStock)

Ilustrační foto | FOTO: AdobeStock

Internetové seznamky jsou dnes často používaným způsobem, jak si najít nového partnera. Často se ovšem stane, že někteří lidé nejsou úplně takoví, jakými se snaží působit na síti. Své o tom ví i žena, o níž píše The Daily Mirror.

Zážitek, na který nikdy nezapomene popsala na Redditu žena, která se snažila seznámit přes populární aplikaci Tinder. Vše vypadlo ideálně, proto se po nějaké chvíli, kdy si s neznámým mužem dopisovala, rozhodla ho pozvat k sobě domů na grilování.

Týdeník FORUM (FORUM 24)

Tam se ovšem stala věc, na kterou žena nebyla připravena. “Když jsme si sedli, sáhl do kapsy a vytáhl lahvičku,” popsala na sociální síti s tím, že byla naplněna černým práškem. “Musel si všimnout, že na ni zírám,” dodala.

Co ovšem nastalo potom nečekala. “Rád bych tě představil své matce,” řekl muž bez jakéhokoliv uzardění. “Beru si ji na každou důležitou událost v mém životě. Její popel je také v tomto náhrdelníku, který nosím, a v tomto prstenu, který mám na ruce, a toto tetování je pro ni,” dodal.

“Jen jsem na něj zírala, připadalo mi to jako věčnost. Nevěděla jsem, jestli se mám smát, brečet nebo utéct,” říká zděšená žena, která si první rande představovala úplně jinak. “Nakonec dojedl hamburger a já se vymluvila, že musím jít do práce,” dodává.

Ještě než došel k autu, stačil muž ještě poslat esemesku: “Moje máma by tě měla moc ráda, nemůžu se dočkat, až tě zase uvidím”. To už se ale nikdy nestalo.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články