Muž si na útesu udělal selfie s těhotnou manželkou, pak ji z něj shodil

Ilustrační foto (Creative Commons – pxhere.com)

Ilustrační foto | FOTO: Creative Commons – pxhere.com

Nepochopitelné jednání nyní vyšetřují policisté, kterým se nezdála “nehoda”, při níž těhotná žena spadla z výšky přes 300 metrů. Jak se nyní podle informací britského deníku The Sun zdá, manželku z útesu shodil její choť, aby dostal peníze z životní pojistky.

Hakan Aysal vzal svou ženu na dovolenou do Butterfly Valley v turecké Mugle. Při procházce po okolí se manželský pár dostal až k útesu, kde muž přišel s nápadem udělat si selfie. Semra Aysal vůbec netušila, že to bude její poslední snímek.

Její choť totiž hned po vyfocení do své ženy, která byla v sedmém měsíci těhotenství, silně strčil a její tělo poslal do třísetmetrové hloubky. Dvaatřicetiletá žena byla po dopadu na místě mrtvá. 

Poté se Hakan pokusil získat peníze z životní pojistky, kterou pro Semru plánovaně sjednal. Kdyby ho pojišťovna neodmítla kvůli probíhajícímu vyšetřování, mohl čtyřicetiletý muž inkasovat 400 tisíc tureckých lir (zhruba 1,25 milionu korun).

Místo peněz přišla vazba za úkladnou vraždu, za níž prokurátoři Hakana obvinili. Bratr zavražděné Semry potvrdil, že se jeho švagr choval zvláštně. „Když jsme šli do Ústavu soudního lékařství pro tělo, Hakan seděl v autě,“ řekl Naim Yolcu ve videu, které se promítalo u soudu. „Moje rodina a já jsme byli zničeni, ale Hakan nevypadal ani smutně,” dodal.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články