Muž si nechal udělat výplň rtů, stálo ho to kus nosu, který mu upadl

Ilustrační foto (AdobeStock)

Ilustrační foto | FOTO: AdobeStock

Svěřit se do rukou plastického chirurga, to chce kolikrát i kousek odvahy. Obzvlášť, pokud se nejedná o zkušeného lékaře, který může zaručit, že operace bude vskutku přínosem. Pokud si však někdo nechá “pomoci” od neodborníka, nesmí se divit, že mohou nastat problémy. O jednom takovém případě informuje deník The Sun.

Thiago Delgado z Angra dos Reis v Costa Verde do Rio se rozhodl, že by si rád nechal vyplnit rty a zlepšil tak svůj vzhled. Místo toho, aby šel k některému renomovanému plastickému chirurgovi, vydal se ke svému zubaři. 

Pětatřicetiletý muž tvrdí, že stomatolog vypadal nervózně, když mu měl injekci píchnout, ale ani to ho neodradilo. Podle Thiaga zubař použil na horní ret kyselinu hyaluronovou. Při vpichu však okamžitě pocítil bolest. Když mu pak zubař začal rty masírovat, bolest se ještě zvětšovala.

Týdeník FORUM (FORUM 24)

Když po návratu domů nezabraly ani léky, které od lékaře dostal, druhý den se k němu vypravil znovu. Zubař Thiagovi oznámil, že se bude muset poradit, co dál. „Z ničeho nic se objevil další zubař, kterého jsem nikdy neviděl, a teprve pak mi řekl, že nastaly komplikace,” vzpomíná Brazilec.

Jak dny plynuly, Thiago si všiml, že jeho nos vypadá divně. Zašel tedy k dermatologovi, aby se dozvěděl, co se děje. Ke svému zděšení zjistil, že část jeho nosu „mumifikovala“ kvůli nedostatečnému prokrvení, které způsobil zákrok na rtu.

Nyní ho čekají astronomické náklady na zaplacení operace, aby jeho obličej vypadal jako dřív. „Při operaci mi odstraní chrupavku za uchem, aby ji mohli nasadit na kraj nosu. Z tváře mi ji také odstraní. Říkali, že čím blíže se to vezme k místu, které bylo odumřelé, tím menší je šance, že tělo změnu odmítne,” říká zklamaný Thiago, který zřejmě zubaře požene k soudu.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články