Na Hrad patří hrdina, a ne lhář. Volební noviny míří do 2,5 milionu domácností

(FORUM 24)

FOTO: FORUM 24

Zvláštní volební vydání Týdeníku FORUM je vytištěno v nákladu 2,5 milionu výtisků a míří právě v těchto dnech ke čtenářům po celé České republice. Distribuční firma již zahájila donášku do schránek kupříkladu na severní Moravě a Slezsku, ve východních, severních i západních Čechách. Noviny budou rozšířeny do středečního dopoledne. 

Smyslem této akce je ukázat nebetyčný rozdíl mezi osobami kandidátů. Andrej Babiš je kontroverzní a chaotická postava, zatímco Petr Pavel představuje rozumné postoje, důraz na spolupráci a pravidla.

Noviny srozumitelnou formou a na základě faktů vysvětlují, že Andrej Babiš nepatří na Pražský hrad také proto, že ve svých rukou kumuluje obrovskou moc. Spíše než prezidentem by se proto stal ve funkci hlavy státu jakýmsi sultánem, jemuž patří všechno a všichni jsou jen jeho zaměstnanci.

Babišovy firmy zdražují potraviny

Jednou z absurdit prezidentského kandidáta Andreje Babiše je to, že právě jeho firmy zdražují lidem základní potraviny, jako je máslo, mléko či vejce. A Babiš si za to kupuje vily na Azurovém pobřeží, a to ještě přes své firmy v daňových rájích.

Kdyby byl Babiš zvolen, tak by český prezident byl zároveň obchodníkem s podprsenkami a hnojivy. Prezident by byl také vydavatelem novin, výrobcem buřtů a majitelem reprodukčních klinik. Něco takového nemá ve světě obdoby a Česko by mělo ostudnou pověst.

FORUM 24
Noviny už došly, hlásí naše kolegyně Dominika | FOTO: FORUM 24
FORUM 24
Posíláte nám fotky, že noviny už dorazily i k vám | FOTO: FORUM 24
FORUM 24
Pozdrav z Jablonce nad Nisou | FOTO: FORUM 24
FORUM 24
Noviny přišly už i do Dvora Králové nad Labem | FOTO: FORUM 24

Národ sobě

Na zvláštní vydání se složili čtenáři deníku FORUM 24 a další stovky podporovatelů ve veřejné sbírce. Zbytek nákladů uhradilo vydavatelství z výnosů z reklamy.

Za tisk 2,5 milionu výtisků a za jejich distribuci redakce zaplatí cca 4,5 milionu korun. Kromě toho FORUM 24 financuje sponzorované vzkazy na sociálních sítích, v nichž varuje před riziky, která představuje Andrej Babiš, a vyvrací jeho lži o Petru Pavlovi.

Redakce Týdeníku FORUM všem podporovatelům srdečně děkuje!

Účet veřejné sbírky je:

6018253329/0800
IBAN: CZ30 0800 0000 0060 1825 3329

FORUM 24
Výroba volebních novin v tiskárně | FOTO: FORUM 24
Palety se speciálem připravené k expedici | FOTO: FORUM 24
FORUM 24
Zavážení jednoho ze skladů distribuční firmy. Celkem jsme vypravili čtyři kamiony | FOTO: FORUM 24

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články