Na schůzce na Vyšehradě byl kromě Faltýnka a Prymuly i bývalý Krejčířův spolupracovník Gottvald

Restaurant Rio's v Praze na Vyšehradě  (riorestaurant.cz)

Restaurant Rio's v Praze na Vyšehradě | FOTO: riorestaurant.cz

Na schůzce v restauraci Rio’s na pražském Vyšehradě byl kromě Romana Prymuly a Jaroslava Faltýnka i Jan Gottvald, syn stejnojmenného bývalého fotbalového bosse z Drnovic. Zjistil to server Neovlivní.cz, jemuž tuto skutečnost potvrdily dva na sobě nezávislé zdroje.

Jan Gottvald mladší podle zjištění Neovlivní.cz už několik měsíců spolupracuje s šéfem poslanců ANO a premiérovou pravou rukou Faltýnkem. Uvedený server s odkazem na nejmenovaného podnikatele upřesňuje, že lidé od stolu, u něhož seděl i Gottvad, Faltýnkovi onoho dne telefonovali s tím, aby do restaurace také přišel.

Faltýnek, který bydlí v nedalekém Podolí a který si už beztak na večer do předmětného podniku pozval Prymulu, tam dorazil. Sám ministr zdravotnictví, jehož tato schůzka stála místo, složení společnosti odmítl komentovat.

Gottvald starší vlastnil Setuzu a dlouhodobě spolupracoval s kmotrem podsvětí Františkem Mrázkem. Jeho syn Jan zase spolupracoval s Radovanem Krejčířem.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]